Martin Kárný přivezl medaile z krajského přeboru (Obzory Kutnohorska)

První májový víkend se čáslavští plavci představili v Praze na Podolí při Letním přebor Středočeského kraje, kam odcestovala šestice dorostenců z Plaveckého klubu Pandora. V podolské padesátce se ve skvělé formě představil Martin Kárný, který na třech prsových tratích 50, 100 a 200 m vybojoval nejen osobní rekordy, ale i celou sbírku medailí. Ostatní čáslavští plavci ani přes osobní zlepšení medaile nezískali.

Čáslavští plavci sbírali medaile (Obzory Kutnohorska)

Na Přeboru Středočeského kraje žactva se úspěšně představili v Neratovicích čáslavští plavci. Vybojovali celkem 23 medailí (15 x zlato - 6 x stříbro - 2 x bronz)!!!. Nejúspěšnějším z čáslavské výpravy byl Adam Ťok (12 let), který získal 9 medailí (5–3 -1)

Martin Kárný si vylepšil osobní maxima a z podolského bazénu vylovil sbírku medailí (Svoboda.info)

Praha - První májový víkend se čáslavští plavci představili v Praze na Podolí při Letním přeboru Středočeského kraje, kam odcestovala šestice dorostenců z Plaveckého klubu Pandora. V podolské padesátce se ve skvělé formě představil Martin Kárný, který n

Titul krajského přeborníka vybojoval čáslavský plavec Martin Kárný (svoboda.info)

Praha Podolí - Čáslavským plavcům se dařilo při Letním přeboru Středočeského kraje dorostu a dospělých, který se konal v Praze-Podolí. Přeborníkem Středočeského kraje se na 100 m prsa stal Martin Kárný a přidal ještě stříbrnou medaili na 50 m prsa. Další

2009

21.11.2009 - Historicky první medaile na štafetu z Krajského přeboru žactva - 4x50 m polohový závod (Burian Jakub, Kárný Martin, Pokorný Petr, Hruban Damián) - 3. místo 5.-6.11. a 14.-15.11.2009 - účast čáslavských plavců na Světovém poháru v plavání - An

Plavci (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se v Praze-Podolí konalo Letní mistrovství České republiky staršího žactva v plavání. Z čáslavského Plaveckého klubu Pandora se šampionátu zúčastnil třináctiletý Martin Kárný. V obou svých prsařských disciplínách předvedl skvělé výkony a zapl