Martin Macík Jr. a Lukáš Kvapil již balí na Rallye Dakar

Další ročník Rallye Dakar poprvé v historii odstartuje z Paraguaye. V kabině nového závodního kamionu Liaz s číslem 518 zasedne osvědčená sestava, pilot Martin Macík Jr., navigátor František Tomášek a mechanik Michal Mrkva. Posádka žluto černé liazky odjede do Jižní Ameriky pod křídly nového týmu BIG SHOCK RACING. Poprvé se přidá také Lukáš Kvapil, který slavný závod zdolá na motocyklu. Finální přípravy jsou v plném proudu, probíhá závěrečná fáze náročného tréninku zaměřeného na výkon ve vysokých nadmořských výškách. Technika je připravena na listopadovou plavbu do Buenos Aires.

Dvojité stříbro pro KM Racing z Baja Poland

Martin Macík, František Tomášek a Michal Mrkva z týmu KM Racing si ve své temné liazce vezou stříbro z Baja Poland FIA CCR World Cup 2016. „Polský závod byl neuvěřitelně rychlý, vyrovnaný a napínavý až do poslední chvíle. Společně se španělskou rallye asi

Kvapil se chce na Dakar Rallye 2019 vrátit na čtyřech kolech

Motocyklový závodník Lukáš Kvapil má za sebou Dakar Rallye 2018, které se účastnil s vozy z Mototechny v rámci doprovodného media týmu, aby bezprostředně po jejím skončení nabídl prostřednictvím reportáží pohled do zákulisí a pocity jezdců. Na příští sezó

Martin Macík jr: Jsme v cíli Rallye Dakar!

Pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek, mechanik Michal Mrkva a jejich Líza jsou v cíli 38. ročníku Rallye Dakar. V celkovém hodnocení se posádka týmu KM Racing umístila jako 19. ze 41 kamionů, které závod dokončily a 55, které 2. ledna stály na

Martin Macík vyhrál závod Baja Poland

Tým KM Racing splnil slib. Ze závodu Baja Poland si posádka kamionu ve složení Martin Macík, František Tomášek a Michal Mrkva veze zlato. Lukáš Kvapil na motocyklu v závěru závodu dohnal pád z první etapy a skončil celkově šestý. O víkendu budou mít čeští

Martin Macík představil svůj plán pro Dakar 2023

Pilot Martin Macík míří na svůj 11. Dakar, který bude v mnoha ohledech jiný než ty předchozí. Na trať vyjede v novém kamionu pojmenovaném Čenda. Poprvé společně startovali na nedávné Rallye du Maroc a vyhráli. Na Dakaru 2023 Macíkův speciál po 11 letech,