Martin Macík opět zlepšil - celkově již je 8.

Pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek a mechanik David Švanda z týmu Big Shock! Racing po úspěchu v 9. etapě – 3. etapovém místě – na trať 10. rychlostní zkoušky vyjeli opět dobře připraveni. A jejich kamion pojmenovaný Karel znova jistě směřoval k cíli, kde posádka přistála na cenném 6. místě se ztrátou pouhých 3 minut a 46 sekund na nejrychlejšího z Kamazů. V celkovém pořadí si dnes závodníci polepšili – jsou 8.

Macík vyhrál maratonskou etapu, celkově je však až čtvrtý

V nedělní 8. etapě Dakaru 2023 posádka týmu MM Technology ve složení Martin Macík, František Tomášek a David Švanda vybojovala další letošní vítězství. V celkovém pořadí jsou sedlčanští závodníci před dnem volna 4. Na 3. celkové místo Januse van Kasterena

Martin Macík vyhrál závod Baja Poland

Tým KM Racing splnil slib. Ze závodu Baja Poland si posádka kamionu ve složení Martin Macík, František Tomášek a Michal Mrkva veze zlato. Lukáš Kvapil na motocyklu v závěru závodu dohnal pád z první etapy a skončil celkově šestý. O víkendu budou mít čeští

Martin Macík vybojoval celkové 2. místo na Dakaru 2023

Pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek a mechanik David Švanda z týmu MM Technology na Dakaru 2023 vybojovali skvělé 2. místo, když do cíle poslední etapy dojeli na 6. pozici. Sehraná posádka v nerozbitném kamionu Čendovi, sestrojeném týmovými me

Dakar 2019: Macík bez tlumičů, Brabec bez nehod

Rozcvičování už bylo dost, v druhé etapě Dakaru 2019 Martin Macík i Jan Brabec z týmu Big Shock Racing začali závodit. Trať dlouhou 342 km posádka žluté liazky ve složení Martin Macík, František Tomášek a Jakub Kalanka dokázala zvládnout na skvělém 6. mís

Martin Macík zápasil s vrtulí, defekt už je rutina.

„Hlavně v pořádku dojet do cíle“ znělo heslo pro desátou etapu Rallye Dakar, do které Martin Macík, František Tomášek a Michal Mrkva startovali z 23. pozice. A to se také podařilo.>> video z 10. etapy v článku >>