MČR Družstev tradičně jako finále českého poháru 2023

Posledním veslařským závodem na veslařské dráze Labe Arény Račice bylo tradičně Mistrovství ČR Družstev, kterým vrcholí i dlouhodobá soutěž zvaná Pohár ČR ve veslování 2023. Do startovní listiny MČR Družstev se smí přihlásit v dané kategorii pouze 12 nejlépe umístěných klubů. Toto pravidlo nám bohužel nedovolilo účastnit se v kategoriích mladšího žactva. Jak děvčátka, tak chlapci se ve svých věkových kategorií do top 2 klubů neprobojovali. Žačky se umístili v poháru nakonec na 16.místě, žáci o příčku níže na 17.místě. Ostatní naše tréninkové skupiny se účastnit mohly a my zde vypíšeme ty nejúspěšnější, medailové posádky. Vítězství na MČR družstev zaznamenali pouze naši Junioři 2x jři - Němeček, Střelba 4x- jři - Syrovátka, Suchánek, Houska, Střelba 4- jři - Kala, Houska, Dvorník, Holý 8+ jři - Suchánek, Kala, Střelba, Němeček, Houska, Syrovátka, Dvorník, Holý, k Novák. Velká gratulace za to patří především trenérské dvojici Petr Blech a Jakub Zmátlík. Druhá místa z MČR družstev získali: 2x žcis - Petr Čada, Jáchym Vido 2x dky - Kačka Dohnalová + Edita Klapáčová z Bohemians Praha Bronzovými posádkami byli 1x žkys - Laura Hašek 4+ žcis - Čada, Kořenek, Pala, Vido, k.Fábera V celkovém pořadí MČR družstev jsme se umístili na 6.místě. Před námi bylo pořadí klubů 1.Hodonín, 2.Pardubice, 3.Blesk, 4.VK Smíchov, 5.Bohemians Výsledky nedělního finálového programu ZDE. Výsledky bodovací soutěže MČR Družstev ZDE. Fotoalbum Pavla Niedeleho TADY.

Veslařské soustředění dorostenců na Slapech

Tradiční termín, tradiční místo, poslední týden prázdnin na Cholíně. Naši dorostenci absolvovali na Slapské přehradě poctivou přípravu pro závěr veslařské sezony 2023. Přestože nám počasí zejména na začátku týdne příliš nepřálo, kluci ukázali, že něco vy

Velká cena (4. kolo Českého poháru), 16.-17.5.2015, Pardubice, 50 m bazén

Baláš Jiří 50 m znak 0:30,76 28. místo 50 m motýl 0:27,92 28. místo 100 m motýl 1:02,96 31. místo Daňková Anna finále 50 m znak 0:32,15

Izraelské reprezentantky byly nad její síly (Kutnohorský deník)

Praha - O minulém víkendu na otevřeném bazénu v Praze - Podolí proběhl tradiční mezinárodní plavecký závod s názvem Praha 2008, který byl součástí Českého poháru v plavání. Silně obsazeného mezinárodního mítinku se zúčasnili také čáslavští plavci. Z Plave

Pohárové soutěže hasičských družstev

13. ročník pohárových soutěží hasičských družstev proběhne 10. června 2018 v areálu fotbalového hřiště ve Valašské Polance. V ranních hodinách předvedou své výkony mladí hasiči a od 13:00 hodin budou soupeřit družstva dospělých. Věříme, že tak jako každor