MČR V AKROBATICKÉM ROCK AND ROLLU - Pohár města Náchoda

Na taneční soutěži Pohár města Náchoda v akrobatickém rock’n’rollu, letos pořádané jako Mistrovství ČR, se sešli tanečnící párových kategorií i formací a fotograf Petr Jansa byl u toho. >> fotogalerie Petra Jansy

Letenský pohár 2014

Tradiční soutěž v akrobatickém rock and rollu, která se koná 13.10.2013. Letos se opět uskuteční v Praze na Letné, kde v mezidobí došlo k rozsáhlé rekonstrukci basketbalové haly.

Modrá stuha města Náchoda

Plavecké závody Modrá stuha města Náchoda ve fotografiích Petra Jansy>> Prohlédněte si velkou fotogalerii >>

O pohár rytíře Hrona

V sobotu 14.6.2014 kdy si obyvatelé Náchoda připomínají výročí 760 let založení města se na náchodském bazénu uskutečnil 11.ročník mezinárodní plavecké soutěže „O pohár rytíře Hrona“. Do soutěže se přihlásilo 12 českých klubů a 5 polských druži

MISTŘI SVĚTA v akrobatickém rokenrolu opět v Praze

Již po dvanácté se v Praze uskuteční jedna z největších světových soutěží v akrobatickém rokenrolu - Letenský pohár. Prestižní mezinárodní soutěž propukne 10. října za účasti vrcholných představitelů Prahy 7 v nově zrekonstruované hale Sparty na Praze 7,

Běh do zámeckých schodů 2023

Běh do zámeckých schodů se zdařil výborně. Nikdo se nezranil a všichni doběhli v pořádku a ještě navíc kategorie A (nejmladší běžci) vyhrála nad všemi školami putovní pohár starosty města Náchoda. Všem zúčastněným žákům děkujeme za výkony a především za s