MČR v přespolním běhu ve fotografiích

V Dlouhoňovicích u Žamberka se konalo letošní mistrovství ČR v přespolním běhu. Velkou fotoreportáž ze závodu přináší Miluše Žáčková.

Slunečný a Bajer náš klub dobře reprezentovali na MČR dorostu a žactva v přespolním běhu

Na víkendovém Mistrovství ČR v přespolním běhu, které se uskutečnilo v Jablonném nad Orlicí, nás dobře reprezentovali svěřenci trenéra Petra Hudečka. Dan Tristan Slunečný vybojoval časem 15:24 min. mezi dorostenci pěkné 13.místo. A Vojtěch Bajer doběhl me

Úspěchy na přespolním běhu

Vybraní žáci I. a II. stupně naší školy se 14. 9. 2023 zúčastnili přespolního běhu u rybníku Rosnička ve Svitavách. Letos nám vyšlo pěkné počasí a všichni běželi na maximum. I přes velkou konkurenci jsme přivezli dvě medaile: 3. místo – Jiří Fuchs, 3. mís

Akce vzáří

projekt – „Honba za pokladem“, malování na chodníku, školní kolo v „Přespolním běhu 17. listopadu, návštěva výstavy ovoce, zeleniny, soutěž na dopravním hřišti ve Vyškově, sběr šišek a ostatních přírodnin, canisterapie. Článek Akce v září se nejdříve obj

MČR v krosu – Kocourek si doběhl pro svůj 5.titul, Kreisinger stříbrný a Bajza bronzový

Poslední březnovou sobotu se ve Střelských Hošticích, poblíž jihočeských Horažďovic, konal republikový šampionát v přespolním běhu (krosu) všech kategorií. Na u nás málo vídané trati obsadili naši běžci v hlavním závodu kompletně stupně vítězů.

Akce vříjnu

projekt Halloween, exkurze do zahradnictví, dějepisná exkurze, výstava z přírodnin, sběr kaštanů, zahájení činnosti školní knihovny, návštěva knihovny na zámku –„Jak se stát čtenářem“, krajské kolo v „Přespolním běhu 17. listopadu“, exkurze profesionální