Mělnický taekwondista získal zlatou medaili

Čtrnáctiletý taekwondista Vojtěch Beneš z mělnického klubu Hansoo uspěl na světovém online turnaji. Ve své kategorii a jako reprezentant České republiky porazil soupeře z Filipín, Saudské Arábie, Jordánska nebo Islandu. S přehledem vybojoval zlatou medaili v kategorii kadeti C.

Ondřej Havlíček zlatý a Petra Novotná stříbrná!

Český reprezentant Ondřej Havlíček z pražského klubu Sejong Dojang dokázal porazit všechny své soupeře a získal pro Česko zlatou medaili.

Ředitel společnosti Bioveta, a. s., Ing. Libor Bittner, převzal zlatou pamětní medaili VFU

15. 10. došlo k předávání zlatých pamětních medailí v rámci oslav 100. výročí Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně. Jednu ze zlatých pamětních medailí obdržel také ředitel společnosti Bioveta, a. s., Ing. Libor Bittner.

Historicky první zlatá medaile z Austria Open Poomsae G-1

Ondřej Havlíček získal zlatou v individuální kategorii a stříbrnou v páru s Petrou Novotnou. Týmu ve složení Kateřina Svítilová, Ludmila Rosenbaumová a Judita Hájková se podařilo vybojovat další stříbrnou medaili. Lenka Šimečková obhájila zlato v para kat

Je tu finále Albert Triatlon Tour!

V sobotu 9. září 2012 vypukne v Praze před Galerií Butovice očekávané finále série dětských závodů Albert Triatlon Tour. Závod odstartují moderní pětibojař David Svoboda, který na olympiádě v Londýně získal zlatou medaili a patron celého projektu Tomáš Sl

Super úspěch našich vín na GRAND PRIX VINEX 2020

Naprosto skvělého úspěchu dosáhla naše vína na prestižní mezinárodní soutěži vín GRAND PRIX VINEX 2020! Náš Ryzlink vlašský, 2018, výběr z bobulí získal nejen Velkou zlatou medaili (Grand Gold Medal), vítěze kategorie sladkých vín a titul Národního vítěze