Mistři o žácích, žáci o mistrech

Co o sobě řekli, co o sobě napsali "Proboha, kam to ta naše škola spěje, to je katastrofa!" Fanta o projektu V. Karfíka „Náš pán, jak jsme mu říkali, byl mužem uhlazeného chování i zevnějšku, vysoké postavy, hladce načesaný, s uhrančivým a inteligentním pohledem. Kouřil doutníky a chodíval – jako elegán – s holí, ale vždy vzpřímený. Číst dál...

Žáci školy si v zámecké zahradě doběhli pro medaile

Ve středu 27.9. 2023 se žáci a žákyně 4. až 9. tříd zúčastnili přespolního běhu, který se konal v zámecké zahradě v Ploskovicích. Velký úspěch slavili mladší žáci. Dívky 4. a 5. tříd si společnými silami doběhly pro 1. místo, Číst dál...

Ondřej Teplý na mistrovství Evropy nakonec bronzový

Ve španělském Cádizu se od pondělí 12. do soboty 17. března jelo mistrovství Evropy třídy Finn. Mezi 96 účastníky z 33 zemí celého světa byli i dva Češi – Ondřej Teplý a Michael Maier. Pro ně stejně jako pro mnohé ostatní závodníky to byl první velký tes

Ve Zlíně se rozhodne o mistrech ČR v aquatlonu!

V sobotu 15. března se ve Zlíně koná mistrovství republiky v aquatlonu, které je zároveň druhým dílem Českého poháru. Kombinace plavání a běhu je velice oblíbená a není divu, že ve startovní listině už nyní figurují téměř dvě stovky jmen.

Návštěva Alzheimer centra v České Lípě

V pondělí 18. prosince vyrazili naši žáci do Alzheimer centra v České Lípě. A jaký byl cíl naší cesty? Žáci měli pro seniory, kteří jsou zde ubytovaní, připraven kulturní program. Nejdříve zahráli divadlo, které už nejméně měsíc pilně nacvičují a dále zaz

Mistrovství republiky v duatlonu v Žamberku zná své vítěze

Poslední slunečný zářijový víkend rozhodl o Mistrech republiky v duatlonu. Již tradičně se na závěr sezóny závodilo v zámeckém parku v Žamberku, kde na distancích 5km úvodního běhu, 20km cyklistiky a 3km závěrečného běhu zvítězili Jan Volár a Pavlína Polá