Mladá Praha - 7. kolo - Slavia

V neděli 27. března proběhlo další kolo, v pořadí již sedmé, turnaje Mladé Prahy, tentokrát na kuželně Slavie. V kategorii žactva vítězství opět získala Miloslava Žďárková ze Žižkova výkonem 348 poražených kuželek. Tím si upevnila vedení v celkovém hodnocení. Z našich želízek se zúčastnil pouze Matěj Salava, který výkonem 277 obsadil 6. místo. V kategorii dorostu se nejvíce dařilo Tomáši Hermanovi ze Žižkova, který zvítězil díky výkonu 413 poražených kuželek. V této kategorii jsme měli pět...

Slavia Praha obhájila vítězství na E.ON Junior Cupu

Dvanáctý ročník fotbalového turnaje E.ON Junior Cup určeného hráčům do 10 let vyhrál tým SK Slavia Praha. Ten v dramatickém finále zdolal Borussii Dortmund 3:2 po penaltovém rozstřelu.

Mladá Praha - 8. kolo - Radotín

Osmým kolem pokračovala soutěž mládeže, Mladá Praha. Tentokrát byl hostitelem Radotín, kde na místní nové čtyřdráze byly k vidění pěkné výkony a i našim se dařilo. V kategorii žáků opět zvítězila Miloslava Žďárková ze Žižkova, tentokrát výkonem 407 poraže

Mladá Praha - 6. kolo - Meteor

Jarní část začala již i mladým nadějím, když se 6. kolo konalo na kuželně Meteoru. Deset dorostenců/dorostenek a sedm žáků/žákyň bojovalo o body do průběžné klasifikace a výkony nebyly vůbec špatné. Kategorii dorostu ovládla tentokrát naše hráčka Bára výk

TOP: IX. kolo Českomoravského poháru - Pohár Meteoru v T.J. Sokol České Budějovice - T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady 17. 11. 2023

IX. kolo Českomoravského poháru - Pohár Meteoru v T.J. Sokol České Budějovice - T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady 17. 11. 2023, IX. kolo Českomoravského poháru ve společných skladbách linie B - Pohár Meteoru 17. 11. 2023 Sváteční pátek 17. listopadu

Rozpis fotbalových utkání FK Lubojaty 2021 IV. třída

4. kolo Sobota 21. 8. 2021 17:00 Lubojaty - Životice u NJ 7:2 (0:0) 10 diváků Lubojaty 5. kolo