MMČR Dalečín

MMČR Dalečín za námi, celkově pozitivní víkend ✌️ Celkově jsem bral v Dalečíně bral 8. flek A teď o víkendu nás čeká MMČR Petrovice #2018 #MMČR

MX OPEN - Sverepec

Tento víkend se jel další závod MXOPEN ve Sverepci. Na této trati jsem jel poprvé a můžu říct že taková trať se dnes už jen tak nevidí! Parádní velké výjezdy a sjezdy. Celý víkend byl pro mě převážně bramborový. Kvalifikace 4. nejrychlejší čas 1.jízda

MMČR Petrovice

Parádně nachystaná trať na MMČR Petrovice je za námi! První jízda 7.místo Druhá jízda 9.místo Díky patří samozřejmě všem mým partnerům a lidem, kteří mě podporují - BVracing cross - 4Clean - Tayllorcox - Motoperformance - TMczech - MegaMax24 -

Maďarská okruhová premiéra se vydařila

Eset V4 Cup, spojený s MMČR na okruzích začal zónovým závodem FIA na maďarském okruhu nedaleko Budapešti. Hlavně ve skupině cestovních a GT vozů D4 nad 2000ccm se sešla zdařilá konkurence, když startovali i domácí jezdci, kteří se jinak dalších závodů zúč

MMČR Stříbro

MMČR Stříbro bohužel pro mě po prvním tréninku skončilo.. Celý týden jsem ležel s virozou, před víkendem to už vypadalo dobře, ale po prvním tréninku se ukázalo, že to v pohodě ještě není! Rozhodnutí tedy padlo, že do kvalifikace ani jízd ve Stříbře

MMČR OPATOV

Tento víkend se odjel poslední podnik MMČR této sezony! Velký palec nahoru patří pořadatelům za perfektně připravenou trať!!! Takhle by to mělo vypadat na každém MMČR! V obou jízdách jsem bral 9.místo, což byl pro mě takovej letošní průměr... V seriálu j