Mostecký Rieger Motorsport vítězný na domácím okruhu

Nedělním závodem na Autodromu Most začal další ročník mezinárodního seriálu závodů na okruzích Carbonia Cup 2017. Pro náš tým to zároveň byl první ostrý start s novou technikou, kterou se pro letošek stala formule Gloria C8F osazená litrovým motorem Yamaha o výkonu 195 koní. Závodnímu víkendu předcházel krátký test funkčnosti, během kterého se objevilo několik drobných závad, jež se podařilo včas odstranit.

Rieger Motorsport představil techniku pro nadcházející sezonu.

V poslední adventní neděli se v prostorách obchodního domu Central Most konala výstava závodních vozů spojená s autogramiádou jezdců. K vidění byly nejen cestovní vozy, jako například Lamborghini Gallardo týmu Mičánek Motorsport nebo Mitsubishi Lancer od

Pannoniaring z pohledu jezdce stáje LUTOPOL Racing Team

Ihned po příjezdu jsem měl nutkání si projet trať a podívat se na všechny nástrahy či zatáčky. Ještě že jsem si sebou vzal kolo. Parťákem mi byl, alespoň jednu jízdu Honza Rieger.V prvním kole tréninku mi Honza pomohl i s navedením na ideální stopu. Děkuj

Scuderia Praha Ferrari na okruhu Paul Ricard opět na podiu!

Porsche 991 GT3 R týmu Herberth Motorsport (#911, Daniel Allemann/Ralf Bohn/Robert Renauer/Alfred Renauer) zvítězilo ve 4. závodu Hankook 24H na okruhu PAUL RICARD. Po 595 kolech, na okruhu dlouhém 5,842 km, což odpovídá vzdálenosti 3,475.99 km projel Ral

Horké zlato z Hungaroringu

Necelý měsíc po druhém závodě Carbonia Cupu 2018, který se odehrál na Pannoniaringu, přišel ke slovu okruh známý z kalendáře Formule 1 – na okraji Budapešti ležící Hungaroring. Jak prožil závod tým Rieger Motorsport si přečtěte v následujícím článku.

Nový šampionát GT4 zavítá i na mostecký autodrom

Další skvělou zprávu pro fanoušky rychlých a silných vozů kategorie GT má mostecký autodrom. V příštím roce bude totiž jedním z pěti evropských okruhů, který přivítá nově vytvořený šampionát GT4 Central European Cup. V Mostě tato série rozšíří o víkendu 2