Na Hungarian Baja Češi bodovali

Další letošní podnik FIM a FIA Cross-Country Rally World Cup se jel ve dnech 11. až 13.8.2017 v sousedním Maďarsku jako tradiční Hungarian Baja. České týmy využily tento závod pro testování techniky i jezdců na blížící se Dakar 2018. >> Video a foto v článku

Martin Macík z HunGarian Baja veze stříbro

Posádka týmu KM Racing ve složení Martin Macík, František Tomášek, Michal Mrkva v kamionu Liaz vybojoval stříbro na HunGarian Baja. Motocyklista Lukáš Kvapil přivezl domů zlato!

Hungarian Baja 2014

Dvě vozidla stáje KM Racing se představila o uplynulém víkendu v Maďarsku v rámci Světového poháru FIA v rally Cross Country. Zatímco nová posádka kamionu Liaz ve složení Martin Macík mladší, Marian Orlický a Michal Mrkva vybojovala na Hungarian Baja při

Čeští truckeři zářili na HunGarian Baja!

Oba jezdci týmu Tatra Buggyra Racing si v nedělních testech udrželi první a druhé místo. Posádka týmu KM Racing ve složení Martin Macík, František Tomášek a Michal Mrkva na HunGarian Baja vybojovala 3. místo. Testování nového závodního kamionu pro Dakar 2

Brabec vybojoval třetí místo v blátivé HunGarian Baja

Jan Brabec, jezdec týmu Big Shock Racing, veze bronz z náročného závodu Světového poháru cross country HunGarian Baja, který zkomplikovala průtrž mračen. Trať ve vojenském prostoru u maďarského města Veszpém se během páteční noci proměnila v blátivou stok

Martin Prokop osmý na Baja Spain Aragon 2017

Martin Prokop se spolujezdcem Janem Tománkem obsadili v silné konkurenci na Baja Spain Aragon 2017 osmé místo v kategorii automobilů. Další soutěží Martina Prokopa bude Hungarian Baja, která se jede opět v rámci MS v Cross Country, a uskuteční se v termín