Neskutečné vítězství a český rekord bowlera Jelínka

Lukáš Jelínek potvrdil skvělou formu z poslední doby a po dechberoucím výkonu zvítězil na silně obsazeném bowlingovém turnaji Brunswick Open Gold ve Francii, který je součástí Evropské bowlingové tour. První vítězství dvacetiletého hráče na evropské tour ve stylu start cíl a tři zahrané maximální výkony „třístovky“ je výsledek z říše snů. Je teprve druhým českým hráčem, kterému se podařilo vyhrát v této prestižní evropské sérii, a to po dlouhých deseti letech.

Rekordní vítězná jízda bowlera Jelínka v sérii Prestige Tour

Lukáš Jelínek dominuje letošní bowlingové sérii Prestige Tour s rekordním počtem vítězství. Z dosud odehraných devíti turnajů jich vyhrál sedm a přepisuje tak bowlingovou historii. Prestige Tour je desetidílná turnajová série, kde se hraje o postupy na Mi

Suverénní jízda bowlera Lukáše Jelínka za mistrovským titulem

První titul mistra republiky ve sportovním bowlingu mezi muži vybojoval devatenáctiletý talent Lukáš Jelínek. Petra Otec-Hanzlovská získala třetí titul v řadě a je tak českou rekordmankou mezi ženami.

Pokus o rekord

O překonání českého rekordu ve čtyřiadvacetihodinovce na vysokém kole se ze soboty na neděli pokusí na brněnském velodromu loňský mistr Evropy na 100 km a předloňský mistr světa v závodě plášťových kol Dušan Mihel z Uherského Brodu. Šestačtyřicetiletý jez

Fenomén Ospalý exceloval na svém prvním Ironmanovi

Tak tomuhle se říká premiéra z říše snů. Ostřílený český triatlonista Filip Ospalý se poprvé v životě postavil na start Ironmana a na Floridě předvedl fantastický výkon, který mu přinesl třetí místo a díky času 7:58:41 i nový český rekord.

Macháček si připisuje další dakarské vítězství!

Tým Buggyra Racing slaví první vítězství na Rally Dakar 2021. Josef Macháček, vítěz kategorie lehkých prototypů, si dojel pro své šesté vítězství. Navíc se český veterán řadí do úzké skupiny jezdců, kteří dokázali v nejslavnější dálkové soutěži planety zv