Novinka: Za jak dlouho zaběhnete běžecký závod?

Za jak dlouho zaběhnete běžecký závod? Hodinky Garmin vám ukáží, jak na tom jste.

Poslední plavecko-běžecký závod tohoto roku

Dne 21.11. hostila MČ Praha 11 poslední závod plavecko-běžeckého poháru v tomto kalendářním roce. Naše výprava byla opět úspěšná a dovezli jsme stříbrnou medaili (David Štíbr 5B). Přes zimu si odpočineme a nabereme síly na druhou polovinu závodů, které by

Plavecko-běžecký závod 2023

Dne 12.10. se několik našich žáků a žákyň ze 4.-7. tříd tradičně účastnili plavecko-běžeckého poháru. Jedná se o seriál závodů po celé Praze. Druhého závodu, který se konal na Praze 8, se zúčastnilo 15 dětí. Naše výprava byla velmi úspěšná a ze závodu jsm

Testovací novinka HP

Lorem ipsum dolor sit amet The post Testovací novinka HP appeared first on Linie Design studio.

3 ligové závody, to byly 3 x různé podmínky a rybářské revíry. 14 kvalitních týmů a finále u nás v Novém Dvoře na řece Lužnici. Sestřih průběhu 3.kola 2.ligy LRU Feeder na jihu Čech. Jak celý závod probíhá, na co závodníci chytají, kolik používají prutů,