O řídítka vyhrál Matouš Ulman před Janem Škarnitzlem

Pátý ročník oblíbeného cyklistického závodu CREAM Bike Čeladná nabídl divákům napínavý souboj bikerských es. Na trati 55 km zvítězil český reprezentant Matouš Ulman, který od Pusteven ujížděl Janu Škarnitzlovi vždy jen o pár metrů. V cílové rovince to už byl souboj tělo na tělo, nebo spíš kolo na kolo. Rozdílem centimetrů projel cílovou bránou nakonec jako první Matouš Ulman. O pár minut později dorazil i loňský vítěz Jaroslav Kulhavý. Letos se na start postavilo bezmála 800 účastníků, což je nejvíce ze všech dosavadních ročníků tohoto závodu.

Setkání a povídání s Janem Rakem

Jan Rak je jaderný a kvantový fyzik, který působil na univerzitě ve Finsku a ve švýcarském CERNu. Po třiceti letech se vrátil do České republiky a patří k lidem, kteří se vymykají z klasického přístupu k člověku a bytí. Zabývá se přesahem kvantové fyziky

O Zlatá řidítka se utká 35 motocyklových závodníků

Odborná porota složená převážně z motoristických novinářů rozhodne o vítězi 13. ročníku ankety Zlatá řídítka 2018 o nejlepším českém motocyklovém závodníkovi. Novinkou je zapojení motoristické veřejnosti do hlasování. Stejně jako u ostatních kategorií Zla

Tomáš Navrátil vyhrál v jednom dni dva běžecké závody!

Úspěšnou sobotu 22.dubna má za sebou náš běžec   Tomáš Navrátil . Dopoledne se mu podařilo zvítězit na 14.ročníku Veřovské desítky, v noci potom vyhrál Nigh Trail run 2017 v Kroměříži!