Odvážíme si 2. místo z florbalového turnaje Subterra Cup

V pátek 24.11.2023 se naše škola zúčastnila prvního kola tradičního florbalového turnaje nazývaného Subterra Cup. Na turnaji jsme odehráli 3 zápasy. V prvním utkání naši studenti ještě v polovině prohrávali 2-1. V poločase však hráči posbírali síly a odvahu a podařilo se jim utkání zvrátit ve svůj prospěch. Nakonec ho tedy vyhráli 2-1. Druhé utkání nabídlo opět vyrovnaný průběh a po 20 odehraných minutách svítilo na výsledkové tabuli vyrovnané skóre 2:2. V posledním zápase jsme nastoupili do pomyslného finále, jelikož oba zúčastněné týmy v dosavadním průběhu nepoznaly hořkost porážky. Náš soupeř měl však po dvou odehraných utkáních lepší skóre z předchozích zápasů, a tak jsme pro dosažení prvního místa museli vyhrát za 3 body. Zápas nabídl opět velmi vyrovnaný průběh a ještě minutu před koncem byl stav utkání vyrovnaný. S vědomím, že k celkovému vítězství na turnaji musíme zvítězit v základní hrací době, jsme přistoupili ke hře bez brankáře, ve které jsme nakonec bohužel inkasovali. I přes závěrečný nezdar skončili naši studenti pod vedením pana učitele Mandlera na krásném druhém místě. Mgr. Miloslav Albl  The post Odvážíme si 2. místo z florbalového turnaje Subterra Cup appeared first on SŠES Praha 10.

První turnaj sezony dopadl nad očekávání

Zpráva z 1. turnaje florbalového týmu židlochovických Žerotínských sokolů

Druhý turnaj florbalistů skončil se ziskem 6 bodů

Zpráva z 2. turnaje florbalového týmu židlochovických Žerotínských sokolů

„Odložený triumf“ florbalového týmu Žerotínských Sokolů

Po týdenní pauze jsme se, kvůli odložení 3. turnaje, přijeli opět rvát o body do Hattrick Arény na Lesnou.

Rozjetí elévové vezou z domácího turnaje druhé místo

Sezóna se elévům pomalu chýlí ke konci a osmé kolo si tak nenechalo ujít hned 10 našich zástupců. Ideálnímu počtu hráčů sekundovaly skvělé výkony našich dravců. Již v prvních dvou utkání jsme na hřišti dominovali a vysokými výsledky zdolali oba týmy Mladé

TERMÍN PRO ROČNÍK 2023 JE NA SVĚTĚ!

Pokračování oblíbeného florbalového turnaje, konaného vždy o vánočních svátcích v Dačicích, zná svůj termín. Letošní ročník se uskuteční v sobotu 23. 12. 2023, tedy den před Štědrým dnem. Své přihlášky můžete odesílat už teď na email [email protected] (j