Pacovští muži vezou prvenství i potřetí, tentokrát z Havlíčkova Brodu

Pacovští muži dál kralují letošnímu krajskému přeboru družstev. Potvrdili to v sobotu 22. června na třetím kole KPD v Havlíčkově Brodě, kde navázali na předcházející týmová prvenství v prvním kole v Jihlavě a ve druhém kole v Třebíči. Juniorky byly v soutěži družstev třetí, dorostenky, žáci a žákyně do hodnocení družstev ve své kategorii výrazněji nepromluvili. Pacovské mužské kvarteto Radek Vitovský, Pavel Vaněk, Martin Carda a Jiří Burda posbíralo tentokrát 44 bodů, Radek Vitovský získal prvenství v disku (34.51) a v kouli (10.59), třetí výhru přidal tyčkař Jiří Burda (3.53). Své disciplíny ovládly i obě juniorky, Lucie Kozojedová vyhrála soutěž diskařek s pěkným zápisem 44.18, Natálie Dolejšová soutěž tyčkařek v sezonním maximu 2.83. Výčet prvních míst pro pacovskou atletiku doplnil žák Jakub Hála, který vyhrál dálku (5.31). Dvacetičlenná výprava Slavoje BANES Pacov přivezla celkem jedenáct nových osobních rekordů, osm z nich zaznamenali žáci a žákyně. Sára Říhová, která startovala mezi ženami mimo soutěž na obou nejkratších sprinterských vzdálenostech, si zlepšila kariérní maximum jak na stovce (12.93), tak na dvoustovce (26.19). Finále krajského přeboru družstev se koná u nás v Pacově v neděli 1. září. (j) kompletní výsledky nejdete zde , fotografie ve fotogalerii

Vyhodnocení 60. ročníku mapového okruhu Vysočina

Vyhodnocení 60.ročníku mapového okruhu Vysočina proběhlo ve dnech 31.8.2018 až 2.9.2018 ve Zruči nad Sázavou . Hlavní část programu se uskutečnila v sobotu 1.9. , kdy se konalo ve Spolkovém domě vyhlášení pořadí soutěžících fotoklubů a jednotlivců. V

Muži s lipovou ratolestí

Pořadatel výstavy: Vojenský historický ústav Nádvoří Armádního muzea, Žižkov Praha, 2008 [See image gallery at www.designbyhy.cz] Příspěvek Muži s lipovou ratolestí pochází z Design Byhy

Zase muži vs ženy

The post Zase muži vs ženy first appeared on Nejlepší české vtipy.

Grand prix Lužkovice

V sobotu 3.6.2023 proběhlo druhé kolo Grand prix osmého okrsku. Dopoledne měli soutěž naši mladí hasiči, kteří v kategorii starších žáků skončili na 4. místě s časem 24,192 sekundy. Výslednky byly tentokrát velmi těsné a při účasti devíti družstev muži z

Pacovské atletky dramatický boj o čtvrté místo zvládly

Parádní čtvrté místo vybojovaly pacovské atletky ve třetím kole I. ligy žen. K nejlepšímu výsledku sezony využily domácího prostředí, neboť se třetí kolo konalo v sobotu 8. června právě v Pacově. Pacovské atletky získaly 156 bodů a v dramatickém souboj