Parádní bowlingová jízda Lukáše Jelínka

Lukáš Jelínek vybojoval bronzovou medaili na Mistrovství Evropy šampionů v bowlingu, které se letos konalo v Olomouci. Mistrovství ECC mělo skvělou úroveň. K vidění byly vysoké náhozy i maximální výkony. Devatenáctiletý Lukáš Jelínek procházel turnajem parádně. Až v semifinále nestačil na rozjetého Belgičana Matse Maggiho, který celý turnaj vyhrál.

Suverénní jízda bowlera Lukáše Jelínka za mistrovským titulem

První titul mistra republiky ve sportovním bowlingu mezi muži vybojoval devatenáctiletý talent Lukáš Jelínek. Petra Otec-Hanzlovská získala třetí titul v řadě a je tak českou rekordmankou mezi ženami.

MX OPEN - Sverepec

Tento víkend se jel další závod MXOPEN ve Sverepci. Na této trati jsem jel poprvé a můžu říct že taková trať se dnes už jen tak nevidí! Parádní velké výjezdy a sjezdy. Celý víkend byl pro mě převážně bramborový. Kvalifikace 4. nejrychlejší čas 1.jízda

Parádní vítězství na Gardě

Během prvního květnového víkendu se na Gardě jela odložená Easter Regatta třídy 29er, kterou vyhrála česká posádka bratrů Michala a Lukáše Krsičkových z Yacht Clubu CERE. Závodila také třída ILCA.

Rekordní vítězná jízda bowlera Jelínka v sérii Prestige Tour

Lukáš Jelínek dominuje letošní bowlingové sérii Prestige Tour s rekordním počtem vítězství. Z dosud odehraných devíti turnajů jich vyhrál sedm a přepisuje tak bowlingovou historii. Prestige Tour je desetidílná turnajová série, kde se hraje o postupy na Mi

Kalendář akcí 2014 pořádaných Žebráckým spolkem mopedistů

Kalendář akcí pro rok 2014 pořádaných Žebráckým spolkem mopedistů. Datum Čas odjezdu Novoroční jízda 2014 1.ledna (středa) 13:00 hod Velikonoční jízda 2014 20.dubna (neděle) 13:00 hod Spanilá jízda