PÁTEČNÍ MOST - VÍTĚZSTVÍ BRT S HOŘKOU PŘÍCHUTÍ

Tomáš Kostka a Michal Matějovský obsadili první dvě místa v páteční kvalifikaci. Podvečerní sprint byl pak zkomplikovanán povinným handicapem pro vozy DTM. V poslední zatáčce posledního kola došlo navíc k děsivě vyhlížejícímu střetu Kostkova Audi A4 DTM a stroje Pagani Zonda, který pilotoval Antonín Herbeck. Závod byl předčasně ukončen a vyhlášeno pořadí platné dvě kola před osudným incidentem, tedy Kostka, Herbeck a Matějovský. O radosti ze zlata ale nelze mluvit, protože došlo k fatálním škodám na technice. Důležité samozřejmě je, že oba jezdci ze střetu vyvázli ve zdraví.

Páteční výlet 29. 9. 2023

Vážení přátelé, závodníci do vrchu Soběšického,
na pátek jsme pro vás uspořádali páteční výlet okolím Brna.
Bez hodu granátem a různých soutěží, ale letem překrásnou krajinou s nekonečnými panoramaty, s dostatečným prostorem pro setkání s přáteli, možnos

Vítězství vBrně

Velkého vítězství se dočkal smíšený curlingový tým Katko ( ve složení Radek Baudyš - skip, Bětka Baudyšová, Pavel Baudyš, Klára Baudyšová ) na brněnském turnaji Open Plus 2022, když vyhrál čtyři z pěti zápasů a obsadil první příčku. A to přes velmi silnou

Z moravského zápolení vzešlo hned několik mistrů sezony

Sedmý závod seriálu OffROAD Maraton se jel uplynulou sobotu v Ostravě - Hošťálkovicích za chemičkou BorsodChem. Absolutní vítězství vybojovali čtyřkolkář Michal Vágner z Region racing teamu a motorkář Stanislav Čtvrka ml. z RD racing. Pětihodinovku aut ov

Macháček si připisuje další dakarské vítězství!

Tým Buggyra Racing slaví první vítězství na Rally Dakar 2021. Josef Macháček, vítěz kategorie lehkých prototypů, si dojel pro své šesté vítězství. Navíc se český veterán řadí do úzké skupiny jezdců, kteří dokázali v nejslavnější dálkové soutěži planety zv

GP Elite má první absolutní vítězství 24H SÉRIE v 12H MUGELLO

Tým GP Elite vybojova své první celkové vítězství v 24H SERIES by Hankookem 12H MUGELLO 2024 po dlouhém souboji s držitelem rekordu Herberth Motorsport.