Patnáctka v Bezručáku

Již jubilejní 40.ročník silničního běhu na 15km se uskutečnil v sobotu 8.4.2017 v Chomutově.Závod pořádal Běžecký klub Spořice.Start byl u ZŠ Heyrovského v Chomutově v 11h.Na trať vedoucí krásným Bezručovým údolím se vydalo početné pole 130 běžců.Po celou dobu závodu panovala příjemná i přátelská atmosféra.Zajímavostí je,že trať je nově certifikovaná , a je dlouhá přesně 15 000 m.Nově také byla využívána čipová časomíra,umístěná na botách běžců.Všichni účastníci dostali pamětní medaile,i malé občerstvení.Součástí celé akce byly i různé dětské,juniorské i dorostenecké běžecké závody od sprintu na 100 m do 3 500m.

Bavte se inteligentně

Hlavolamy, rébusy, křížovky, osmisměrky, sudoku a další jsou zábavné hry, ale také vám skvěle cvičí mozek, zlepšují jemnou motoriku, kombinační schopnosti a logické myšlení. Takže se pobavíte a přitom nezakrníte. A také navíc odbouráte stres, zapomenete n

MČR družstev U15 Praha

Od pátku 13. 10. do neděle 15. 10. 2023 se v Praze Štěrboholích odehrálo MČR družstev kategorie U15. Do BB arény dorazilo 16 nejlepších smíšených družstev z celé republiky a jako poslední kvalifikovaný tým byl ten z Pardubic. Jako papírově nejslabší a