Patrick Schober se ve Vallelunze dvakrát umístil v top 10.

Patrick se etabloval v EuroNASCAR a stále se zlepšuje. 5. a 6. kolo se konalo na trati ve Vallelunze, která byla pro Patricka nová. 17letý Slovák z Báhoně byl z této trati u Říma nadšený již ve volném tréninku.

Patrick Schober se probojoval do top 10 na EuroNASCAR.

Mladý závodník Patrick Schober dostal na závodním okruhu v Brands Hatch další příležitost předvést se za volantem speciálu v EuroNASCAR. V sobotním závodě startoval Patrick z 15. místa mezi 29 startujícími. Tvrdě však bojoval, aby postoupil vpřed.

Patrick Schober ukořistil vítězství v obou závodech F4

Patrick Schober zvítězil na Grand Prix Slovenska v obou závodech v třídy Formule 4 (včetně nové generace).

Masaryk Racing Days a Pro Car motorsport tým

Patrick Schober a tým Procar Motorsport absolvovali v posledních týdnech motoristický závodní maraton. Čtyři závodní víkendy má za sebou Patrick Schober. Bohužel ne všechny byly úspěšné.

Patrick Schober se představí na Grand Prix Slovenské republiky

Patrick Schober jako hostující jezdec Formule 4 na OMV MaxxMotion Grand Prix Slovenské republiky na Slovakia Ringu.

TOP jízdu zastavila elektronika.

Patrick Schober se o víkendu zúčastnil závodu na slavné italské trati Monze. Zde začala sezóna Drexler Pokal, kde Patrick startuje ve třídě Formule 4 s velkým očekáváním.