Petr Soukup si vybojoval slot na havajský šampionát

Triatlonista z Nové Paky Petr Soukup se na podzim rozhodl, že se pokusí o slot na letošní IRONMAN Hawaii. Možnost startu si zajistil po výborném výkonu ve všech disciplínách (3.8 km plavání – 180 km na kole – 42 km běhu) na ironmanském závodě na Kanárských ostrovech, kde doběhl v čase 9:35 na druhém místě ve své věkové kategorii 25 – 29 let. S triatlonem má spojenou i svou práci, působí jako fyzioterapeut u triatlonové reprezentace.

MČR v krosu - Vojtěch Král vybojoval 4.místo mezi vytrvalci!

V sobotu 26.listopadu se v Rumburku konal republikový šampionát v přespolním běhu dospělých a juniorů. Nás vzorně reprezentoval Vojtěch Král , který v hlavním závodu mužů vytrvalců na 10 km vybojoval výborné 4.místo, v čase 33:28 min. Neobhájil sice loňsk

MČR V KROSU – Kocourek si doběhl pro svůj 6.titul, Homoláč vybojoval bronz

Poslední březnovou sobotu se ve Střelských Hošticích, poblíž jihočeských Horažďovic, konal republikový šampionát v přespolním běhu (krosu) všech kategorií. Svůj 6. krosový titul na něm získal Milan Kocourek a Jiří Homoláč vybojoval bronz. Družstvo se opět

Návrat po dvanácti letech! Česko bude v roce 2025 hostit šampionát žen, opět v Brně a Ostravě

Po dvanácti letech se do Česka vrátí ženský světový šampionát ve florbale. Česká republika totiž uspěla ve volbě pořadatele, šampionát se odehraje

Zemětřesení, obří liják i těžký pád.

Popatnácté v řadě se český triatlet Petr Vabroušek postaví na start legendárního ironmana na Havaji. Kdyby někdo čekal, že pro nejlepšího českého Železného muže bude tento závod prakticky rutinou, byl by na omylu. Naopak. Havajský ironman prý nikdy nezevš

Petr Zelenka se po zranění chystá na další ostrou sezonu.

Před dvanácti lety vznikl díky nadšení Davida Frička šampionát Carbonia Cup. Jezdí se na českých i zahraničních okruzích. Jedním z impulsů vzniku seriálu byla i tehdejší krize na okruhových závodech. Vzhledem k nižším nákladům využívají bohatší týmy závod