Petr Žďára si vedl skvěle na MČR juniorů a dorostu v Ostravě

Petr Žďára, odchovanec našeho klubu a svěřenec trenérské legendy Oty Šedého, si vedl skvěle na víkendovém Mistrovství republiky juniorů a dorostu, které se konalo v Ostravě. V sobotu doběhl v běhu na 1500m juniorů na výborném 3. místě, v čase 4:05,16 min. V neděli už nechal všechny soupeře za sebou a získal zlatou medaili v běhu na 800m !!!. Gratulujeme

Petr Žďára stříbrný na Halovém mistrovství ČR

Petr Žďára, náš momentálně nejlepší běžec, vybojoval na víkendovém Halovém mistrovství ČR juniorů a dorostu, které se uskutečnilo v Ostravě. Doběhl v novém klubovém halovém rekordu 1:54,24 min a za vítězným Eliášem z Holešova zaostal o necelých osm deseti

HALOVÉ MČR JUNIORŮ A DOROSTU - náš klub reprezentovali Tristan Slunečný a štafeta juniorů 4x200m

Na halovém Mistrovství České republiky juniorů a dorostu, které se konalo poslední únorový víkend v Ostravě, nás reprezentovali Dan Tristan Slunečný a štafeta juniorů na 4x200m. Tristan doběhl v mistrovském závodě dorostenců na 3000m na 11.místě, v čase 9

Petr Žďára dorosteneckým mistrem Moravy a Slezska na 1500m, navíc v novém klubovém rekordu

V sobotu 11.5. se ve Vyškově konalo Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu v atletice. Naše výprava nás na něm dobře reprezentovala. Nejlépe se dařilo Petru Žďárovi, který získal dorostenecký mistrovský titul na 1500m a to v novém klubo

Petr Žďára - nejúspěšnější mladý sportovec města Kroměříže

Náš mladý a talentovaný atlet, Petr Žďára , byl Sportovní komisí RMK vyhodnocen jako nejúspěšnější mladý sportovec města za rok 2020. Během jednoho víkendu získal na Městském stadionu v Ostravě titul juniorského mistra ČR v běhu na 800m a také bronz v běh

Král, Žďára a Miklišová jsou halovými mistry Moravy a Slezska

Vojtěch Král, Petr Žďára a Lucie Miklišová se v sobotu 2.2 stali v Ostravě ve svých kategoriích halovými mistry Moravy a Slezska!