Postup do krajského kola florbalového turnaje SŠ

Dne 23. ledna se náš tým spolu s panem učitelem Fenclem vydal do haly SŠTO Dačice, ve které se pořádalo oblastní kolo florbalového turnaje.

Umíme i sportovat!

Dne 9. 2. 2016 se dívky nižšího stupně gymnázia zúčastnily okresního kola turnaje o Pohár ministra školství v házené. Ve sportovní hale v Polance bojovaly s konkurencí dívek ze sportovních tříd zaměřených na házenou, přesto naše házenkářky získaly skvělé

Turnaj plný zvratů

Ve čtvrtek dne 2. 3. 2017 odjelo družstvo chlapců z vyššího gymnázia do J. Hradce na okresní kolo florbalového turnaje. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 8 družstev, která byla rozdělena do dvou skupin po čtyřech.

Úspěch a postup naší studentky v olympiádě

Gratulujeme naší studentce Barboře Gruszkové ze 4. E, která se v konkurenci téměř padesáti soutěžících umístila na skvělém druhém místě v okresním kole olympiády v českém jazyce. Barča si zajistila postup do krajského kola, v němž jí přejeme podobně vynik

Florbalový turnaj KB Challenge

Družstvo studentů 1. až 3. ročníku naší školy se 8. listopadu zúčastnilo florbalového turnaje ve sportovní hale v Jindřichově Hradci.

50. ročník soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže

Postup do krajského kola se podařil třem žákyním v literární oblasti této soutěže...