První domácí zápas s Krčínem

K prvnímu domácímu zápasu na hřišti Morendy přicestovalo mužstvo Krčína. Dlouholetý účastník 1.ligy a také několikanásobný mistr 1.ligy. O roli favorita tedy nebylo pochyb. Morenda se však nezalekla a aktivní hrou si vypracovala 2-3 brankový náskok, který se hostům jen jednou podařilo srovnat a v závěru Morenda i díky vyloučení získal celkem neuvěřitelný náskok 14:8. Zdálo se ,že o vítězi zápasu již není pochyb. Ale opak byl pravdou. Na začátku 2. půle měla Morenda vyloučeného a Krčín dokázal celkem rychle snížit na rozdíl 3 branek. Od té doby přestala legrace a na place se bojovalo o každý kousek hřiště, o každý míč. Rozhodčí to neměl lehké.Emoce tryslaly na obou stranách. Morendu vedl v útoku průbojný Martin Šafář a několika góly se blýskl i hostující Roman Oberfranc. V obraně platil na hosty Kuba Farlík a několika neuvěřitelnými zákroky vynikl brankář Morendy Musil. Morenda vyhrála zaslouženě, předvedla větší vůli po vítězství a hlavně úžasný závěr 1.poločasu, který rozhodl zápas. Příští kole odjíždíme na dvojkolo do Západních Čech, držte nám palce!

Hodnocení prvního zápasu sezóny v Dobrušce

První zápas Morendy v 1.lize Národní házené se odehrál na hřišti Dobrušky.Posledního semifinalisty play of ukončeného ročníku NH.Tedy na hřišti favorita. Morenda zpočátku zaskočila soupeře a udržovala si prvních 15min. vedení. Zdálo se, že Dobruška si nev

Po sváteční prohře přišla další i v neděli

28. 9. 2022    16:30 Krajský přebor    muži  Jankov -  Junior (poločas 1 : 0)    zápas   1 : 0 Sestava:  Lízal  –  Hozman (79. min. Boukalík), Kafka, Rybák, Smola – Rozhoň (62. min. Míčka), Zahrádka – Máška, Krejčí, Doležal (69. min. Zábranský)  – Bílý Je

Domácí studovna

Domácí studovna je součástí velkého domu, kde v jednotlivých dětských pokojích není dostatek místa na ten správný psací stůl a na uložení veškerých dokumentů a knih spojených se studiem. Soukromá domácí studovna je tím pravým místem, kde studenti nej...

Pardubice na finálovém turnaji Ligy kadetů obsadily druhé místo

Pardubičtí kadeti nevstoupili do finálového turnaje dobře. Hned první zápas proti Snails Kunovice prohráli těsným rozdílem 1:2. Nicméně si spravili chuť hned v následujícím utkání proti Slavia Plzeň, které Pardubice vyhrály vysoko 13:0. Do nedělní části t