Putovní pohár v Chrasti ve střelbě tělesně postižených sportovců

Dne 4. 2. 2024 se Jiří Němec na vozíku zúčastnil 4.kola Putovního poháru v Chrasti u Chrudimi ve sportovní vzduchové střelbě z pistole v kat. VzPi 60 SH1 na 10 m. Podařilo se mu vybojovat 2. místo s 553 body za mistrem světa Tomášem Peškem., který vystřílel  556 bodů. Třetí místo obsadil Jakub Kosek s 550 body. Jirka se vedle zaměstnání snaží každodenně věnovat střelecké a fyzické přípravě a to je mu u nás v bezbariérové hale umožněno. Střelba vyžaduje soustředěnost, sebeovládání, fyzičku a hlavně, ovládání emocí. The post Putovní pohár v Chrasti ve střelbě tělesně postižených sportovců first appeared on 1. Centrum zdravotně postižených, jižních Čech, z. s..

Poděkování Statutárnímu městu České Budějovice

Tento Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice. V částce 66 000 Kč byly podpořeny domácí nejvyšší soutěže a světový pohár v Chorvatsku Osijeku ve sportovní vzduchové střelbě (paralympijský sport), kde Jiří Němec je český repr

Jiří Němec na světovém poháru v Hannoveru.

Ve dnech od 28.4. 8.5.2023 proběhl Světový pohár v německém Hannoveru ve sportovní vzduchové pistole tělesně handicapovaných sportovců. V kategorii jednotlivců SH1 se Jiří Němec (1.CZP JČ) umístil na 14.místě ze 34 závodníků, když nastřílel 535 bodů. V b

Dostaňme nevidomé sportovce na Světové hry

Obsahem sbírky je finanční pomoc pro výpravu ČR na Světových hrách pro nevidomé sportovce v anglickém Birminghamu, které se zúčastní 14 sportovců a 10 členů realizačního týmu (trenéři, asistenti) v těchto sportech: bowling vzpírání showdown – ap

Děkujeme NSA za finanční podporu

Děkujeme NSA za finanční podporu handicapovaných sportovců v roce 2023, která byla zcela využita na činnost, soutěže, provoz naší TJ 1.CZP JČ, z. s. (energie, pojistné, spotřební materiál pro soutěže, vedení účetní evidence, trenéři). Naši členové se tak