Rally Bohemia korunovala letošní mistrovskou posádku

Posádka Jan Kopecký – Pavel Dresler z továrního týmu Škoda Motorsport na Škodě Fabia R5 popáté v řadě za sebou zvítězili na Rally Bohemia a zároveň se tímto vítězstvím stali již nyní Mistry České republiky v rally pro letošní rok.

Rally Bohemia 2015

Mistrovství ČR v rally, ME historických automobilů a Rally Legend to vše je Rally Bohemia. Posádka továrního týmu ŠKODA Motorsport Jan Kopecký – Pavel Dresler se Škodou Fabia R5 se stala vítězem 42. ročníku Rally Bohemia. Jan Kopecký a nová Škoda Fabia R

Rally Bohemia vyhrál Kopecký i podesáté

Sonax Mistrovství republiky v rally pokračovalo napínavou Rally Bohemia, která vedla i libereckým krajem a slibovala už od začátku zajímavé souboje.

Škoda Motorsport slavila 120 let při 48. Rally Bohemia

Škoda Motorsport, slavící letos 120. let Motorsportu získal na Rally Bohemia první dvě místa v celkovém pořadí. Vítěznou posádku Jan Kopecký – Jan Hloušek, doplnil mladý talent, najatý právě na jeden start v továrním týmu, Dominik Stříteský s Jiřím Hovork

Dramatickou Rally Bohemia vyhrál Kalle Rovanperä

Rally Bohemia se nesla ve znamení strhujícího souboje jezdců továrního týmu ŠKODA Motorsport. Kalle Rovanperä a Jan Kopecký zajížděli i ve druhé etapě opět téměř identické časy a o výsledku rozhodla až předposlední rychlostní zkouška Radostín, kde Rovanpe

Posádka Enge - Engová vítězi Rally Bohemia Historic

Posádka Břetislav Enge a Lucie Engová na Škodě 130 LR zvítězila v absolutní klasifikaci i v rámci Mistrovství České republiky historických automobilů na Rally Bohemia Historic. Model Škoda 130 LR si tak připsal na Bohemii již třetí vítězství v MČR HA v řa