Robert Kubica se vrací na okruhy při závodě 12h Mugello

Bývalá hvězda Formule 1 Robert Kubica a nejúspěšnější český rally jezdec v historii MS Martin Prokop se pod hlavičkou nového týmu MP-Sports zúčastní dvanáctihodovky v Mugellu, druhého podniku okruhového seriálu 24H Series. Duo bude pilotovat závodní speciál Mercedes Benz SLS GT3.

Robert Kubica a Martin Prokop na 12h Mugello

Série vytrvalostních okruhových závodů 24h Series má za sebou svou druhou soutěž, kterou byla dvanáctihodinovka v italském Mugellu. Na startovní rošt se v pátek odpoledne postavila i posádka týmu MP-Sports, která byla středem zájmu fanoušků a novinářů. Ab

Scuderia Praha Ferrari vede po první části Hankook 12H MUGELLO

Tým Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiřím Písaříkem/Josef Král/Matteo Malucelli) je po první části závodu Hankook 12H MUGELLO stále v čele. Po prvních čtyřech hodinách závodu viděli károvanou vlajku jako druzí, jezdci týmu Forch Racing powered by Oli

12H Mugello odstartuje Evropský šampionát závodů 24H Series

Již tento víkend na okruhu Mugello v italském Toskánsku odstartuje Evropský šampionát 24H Series v kategoriích GT a TCE. Závody 24H Series se na tento okruh vrací po roční přestávce a očekává se působivé startovní pole s téměř 60 auty. Před dvěma roky v M

Hořké Mugello Jakuba Kornfeila

Velká cena Itálie 2018 na okruhu v Mugellu zůstane v paměti Jakuba Kornfeila zapsaná jako extra nepodařená. Náš závodník měl skvělé volné tréninky. V kvalifikaci se mu ale nevedlo a stejné to bylo bohužel také v závodě.

Enge vyjel v Mugellu pole position, v závodě se ale již nesvezl

Český závodník Tomáš Enge má za sebou letošní závodní premiéru. Tu obstaral vytrvalostní závod 12H Italy, jehož dějištěm bylo o uplynulém víkendu slavné italské Mugello. Byla to premiéra, která vyšla tak na půl.