Roman Novotný skočil 796cm a jede do Turína !

První halové výsledky - Novotný v dálce 784 cm a na 60m překonal klubový rekord, Ptáček překonal v tyči i krajský rekord

V sobotu 15.ledna se naplno rozběhla i halová sezóna. V Olomouci se představili svěřenci trenéra Pogányho - Roman Novotný hned na prvních závodech skočil 784cm a na 60m překonal dokonce klubový halový rekord. Dobře si vedl i Milan Pírek, Petr Klus a Zuzan

Roman Novotný se probojoval do finále halového Mistrovství Evropy a v něm obsadil 8.místo

Roman Novotný  obsadil v páteční kvalifikaci dálkařů 7. místo a jako předposlednímu se mu podařilo probojovat do osmičlenného finále halového Mistrovství Evropy v atletice, které se o tomto víkendu koná v Paříži.  V sobotním finále poté obsadil 8. místo

Novotný skočil na úvod sezony rovných 8 metrů, Medlík rekordně na 1000m

Na halovém mistrovství ČR jsme získali 6 medailí - Kocourek a Novotný dvojnásobnými mistry

O víkendu se v hale Otakara Jandery v pražské Stromovce uskutečnil republikový halový šampionát dospělých. Získali jsme na něm 6 medailí, z toho 4 zlaté. Roman Novotný zvítězil v dálce a v trojskoku. Milan Kocourek je také dvojnásobným mistrem a to v bězí