Rozjetí elévové vezou z domácího turnaje druhé místo

Sezóna se elévům pomalu chýlí ke konci a osmé kolo si tak nenechalo ujít hned 10 našich zástupců. Ideálnímu počtu hráčů sekundovaly skvělé výkony našich dravců. Již v prvních dvou utkání jsme na hřišti dominovali a vysokými výsledky zdolali oba týmy Mladé Boleslavi. Ve třetím zápase jsme marně dotahovali rozjeté Nehvizdy. Bohužel se nám tygry nepodařilo porazit ani tentokrát. Poslední klání probíhalo již ve značně zpomaleném tempu, projevovala se únava z dlouhého florbalového dne. Naštěstí se však nezastavovalo skóre na naší straně. Naši reprezentanti vstřelili další dvouciferný počet branek a potvrdili nedělní formu třetím vítězstvím. Děkujeme všem za hojnou účast, rodičům za pomoc s organizací domácího turnaje a těšíme se poslední dvě kola. Tom

• Web: FLOBO
  • Aktualizace: 5.6.2023

Elévové poprvé

Elévové si užili první turnaj Vstup do soutěže již okusili i elévové. V Hodkovicích n/M odehráli šest zápasů FLVČ s vyrovnanou bilancí, tří výher a tří proher. To jim vyneslo v tabulce přesný střed. V této kategorii však nejsou důležitéČíst dále

HRY OLYMPU 2021

Od 19.6 do 26.6.2021 se uskutečnil druhý ročník HER OLYMPU, kdy nově letos přibyla kategorie pro starší žáky. Smyslem těchto her je setkání a změření sil jednotlivých tréninkových tréninkových center. FOTOGALERIE ZDE VIDEO ZDE PŘÍPRAVKA / ELÉVOVÉ 19.6.202

Čeští bowleři vezou titul a skalp mistrů světa

O víkendu 12. a 13. března se v centru Cristal Bowling ve francouzském Wittelsheimu uskutečnil pátý ročník prestižního mezinárodního turnaje čtyřčlenných týmů Storm Team Open 2022.

Školní kolo v bowlingu

Ve čtvrtek 2. května se uskutečnilo školní kolo bowlingového turnaje žáků 6. a 7. tříd. Celkem se turnaje zúčastnilo 28 žáků. Na prvním místě se umístila Klaudie Petres, druhé místo vybojoval Lukáš Petříček a třetí byl Ondřej Slouka. Vítězům gratulujeme a

Školní turnaj ve stolním fotbale

V prosinci a lednu proběhl druhý ročník stolního fotbálku. Turnaje se zúčastnili 5.A, 4.A, a protože bylo málo účastníků, do turnaje se přihlásili i čtyři žáci 2.A. Ceny pro první místo byly 2 Bluetooth reproduktory, pro druhé a třetí místo byly připraven