Rui Costa předvedl cyklistický koncert hodný maestra a vyhrál nejen etapu, ale celé Volta Valenciana!

Před etapou se řešilo, zda Giulio Ciccone uhájí žluté triko proti početní přesile Ineosu, potažmo Bahrainu. Zda Vlasov vymyslí za podpory spolujezdců něco, co by vedlo k obhajobě prvenství. Nic z toho se ale nakonec neřešilo. Protože Rui Costa bez týmové podpory všechny vyškolil, vyhrál etapu i celý etapák. Zase jednou se potvrdilo, že zkušenosti mohou hrát v kombinaci s vysokou výkonností rozhodující roli. I to, že přechod do jiného týmu, kde z vás udělají lídra, může i tak zkušenému borci nasadit křídla.

Kaňkovský vyhrál 50. ročník Velké ceny města Hradec Králové

Jubilejní 50. ročník Elkov Velké ceny města Hradec Králové vyhrál Alois Kaňkovský. Závodník týmu Whirlpool Author ovládl nejstarší městské kritérium na českém území, do své sbírky přidal třetí vítězství na okruhu v centru města. Druhý skončil Andi Bajc (A

Macík vyhrál předposlední etapu a poskočil na 2. místo celkově

14. 1. 2023: Pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek a mechanik David Švanda z týmu MM Technology po skvělém výkonu vyhráli sobotní etapu Rallye Dakar a posunuli se na 2. celkové místo kategorie kamionů.

Rui Costa v tretrách Bont získal duhový trikot

Rui Costa získal duhový trikot na Mistrovství světa mužů v italské Florencii, skvěle zvládl dramatické finále neuvěřitelného závodu. Z posledních 4 titulů světového šampiona jsou tak dva pro značku Bont. The post Rui Costa v tretrách Bont získal duho

2014 Kde jsme hráli?

Tabulka s uvedením všech vystoupení v roce 2014: Datum Vystoupení Místo 8.2.14 Koncert MLADÁ BOLESLAV Divadelní sál Domu kultury, Mladá Boleslav 19.4.14 koncert TELČ hotel Antoň 7.6.14 koncert Karviná Karviná 25.10.14 koncert BŘECLAV Břeclav B

2013 Kde jsme hráli?

Tabulka s uvedením všech vystoupení v roce 2013: Datum Vystoupení Místo 9.2.13 Koncert HRONOV Hronov, Jiráskovo divadlo 25.5.13 Koncert BRNO Střední 10, Brno 9.6.13 NáměšťFest Náměšť n. Oslavou, areál farní zahrady 9.11.13 Koncert BŘECLAV Jirás