Šampioni 24H by Hankook 2018 korunováni

Tým PROsport Performance s vozem Mercedes-AMG GT3 (#85) a Hofor-Racing powered by BONK Motorsport s vozem BMW M235i Racing Cup (#131) si zajistili letošní mistrovské tituly v divizích GT a TCE série Championship of the Continents 24H by Hankook. Vítězové byli korunováni po závodě na Circuit of the Americas texaském Austinu.

Scuderia Praha zvítězil v Hankook 24h PORTIMAO

Bohemia Energy Racing tým Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiří Písařík / Josef Král / Matteo Malucelli) zvítězili na Hankook 24h PORTIMAO již druhý rok po sobě. Na Autódromo Internacional Algarve dovedl Jiří Písařík Ferrari do cíle po 586 kolech a sl

Celoroční pneumatiky Hankook

E-shop pneumatiky Hankook Článek Celoroční pneumatiky Hankook se nejdříve objevil na SIBOM PNEU.

CREVENTIC SERIES powered by Hankook pokračuje v Itálii

Itálie bude další zastávkou pro dva podniky CREVENTIC série powered by Hankook. Slavný Autodromo Enzo e Dino Ferrari v Imole bude hostit pátý díl 24 h SERIES, powered by Hankook. Závod 12H IMOLA zde proběhne od 30 června do 1. července 2017. O týden pozdě

Buggyra Racing má stříbro v kategorii GT4

Haas RT si zajistil své první vítězství v seriálu 24H powered by Hankook při svém třetím startu na Hankook 12H MUGELLO, který se konal minulý víkend. Audi R8 LMS GT3 EVO II (#21, Mathieu Detry / Stéphane Perrin / Frédéric Vervisch) debutovalo v 24H SERIES

Scuderia Praha vítězný v Hankook 12H Navarra

Tým Bohemia Energy Racing Scuderia Praha s Ferrari 488 GT3 (#11, Jiří Písařík/Josef Král/Matteo Malucelli) vyhrál závod Hankook 12 Navarra. Pilot Matteo Malucelli dokončil závod po ujetí 387 kol, tj. 3.933 km Circuito de Navarra v severním Španělsku. Pro