Scuderia Praha Ferrari na pole position pro Hankook 12H RED BULL

Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiří Písařík/Josef Král/Matteo Malucelli) získala nejlepší pozice na startovním roštu pro třetí kolo 24H SERIES by Hankook. Ital Matteo Malucelli zajel na okruhu o délce 4.318 kilometr čas 1:28.755 minut a získal druhé, po sobě jdoucí pole position pro český tým.

Scuderia Praha zvítězil v Hankook 24h PORTIMAO

Bohemia Energy Racing tým Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiří Písařík / Josef Král / Matteo Malucelli) zvítězili na Hankook 24h PORTIMAO již druhý rok po sobě. Na Autódromo Internacional Algarve dovedl Jiří Písařík Ferrari do cíle po 586 kolech a sl

Scuderia Praha Ferrari odstartuje z pole position do 12H Mugello

Italská značka odstartuje na italském okruhu závod z pole position. Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiřím Písaříkem/Josef Král/Matteo Malucelli) povede 52 aut do první části závodu dnes v 14.00 hod. Matteo Malucelli dosáhl na 5.245 km dlouhém okruhu

Scuderia Praha Ferrari vítězí v Hankook 12H MUGELLO

Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiřím Písaříkem/Josef Král/Matteo Malucelli) obhajovala vedoucí pozici z první, páteční části Hankook 12H Mugello. Cílovou vlajku nakonec Matteo Malucelli, jezdec pražského týmu viděl jako první. Tým vedoucí postavení,

Scuderia Praha vítězný v Hankook 12H Navarra

Tým Bohemia Energy Racing Scuderia Praha s Ferrari 488 GT3 (#11, Jiří Písařík/Josef Král/Matteo Malucelli) vyhrál závod Hankook 12 Navarra. Pilot Matteo Malucelli dokončil závod po ujetí 387 kol, tj. 3.933 km Circuito de Navarra v severním Španělsku. Pro

Scuderia Praha Ferrari na okruhu v Imole opět na pódiu

Pouhých 37 sekund ztratil tým Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiřího Písaříka / Josef Král) na vítězné Audi R8 LMS týmu Car Collection Motorsport v závodě Hankook 12H IMOLA. Ferrari dojelo těsně před Ram Racing Mercedes-AMG GT3 (#30, Tom Onslow-Col