Skvělá bilance Mistrovství ČR na dráze - 16 medailí. Kocourek trojnásobným, Novotný dvojnásobným mistrem, Mužíkův návrat

O víkendu se v moravské metropoli Brně uskutečnilo 41. Mistrovství republiky mužů a žen (jednotlivců) na dráze. Našim atletům se podařilo překonat loňskou medailovou žeň, když získali celkem 16 medailí, z toho 7 zlatých, 4 stříbrné a 5 bronzových (včetně desítky na dráze, která se letos poprvé běžele samostatně v květnu a na níž zvítězil Milan Kocourek před Janem Kreisingerem). Závody se konaly na překrásně zmodernizovaném stadionu VUT Pod Palackého vrchem, v sobotu dokonce za umělého osvětlení. Jediné co moc nevyšlo, ale nešlo ovlivnit, bylo nevyzpytatelné počasí. V sobotu vanul silný vítr a v neděli se přidal vytrvalý déšť. Obojí provázel citelný chlad.   V rámci MČR rovněž proběhlo i 2. kolo atletické extraligy. Každému týmu se započetlo 15 výkonů nejlepších jednotlivců

Na halovém mistrovství ČR jsme získali 6 medailí - Kocourek a Novotný dvojnásobnými mistry

O víkendu se v hale Otakara Jandery v pražské Stromovce uskutečnil republikový halový šampionát dospělých. Získali jsme na něm 6 medailí, z toho 4 zlaté. Roman Novotný zvítězil v dálce a v trojskoku. Milan Kocourek je také dvojnásobným mistrem a to v bězí

Z halového Mistrovství Moravy a Slezska vezeme 8 medailí, Pírek dvojnásobným mistrem

Na halovém Mistrovství Moravy a Slezska , které se uskutečnilo v sobotu 4.2. v bratislavské hale Elán, získali naši atleti celkem 8 medailí. Z toho byly dvě zlaté, 3 stříbrné a 3 bronzové. Nejvíce bylo vidět Milana Pírka, který se stal dvojnásobným mistre

Na halovém mistrovství ČR jsme získali rekordních 8 medailí - Novotný splnil limit do Paříže, Kocourek má zlato a stříbro

O víkendu se v hale Otakara Jandery v pražské Stromovce uskutečnil halový šampionát dospělých. Získali jsme na něm rekordních 8 medailí, Roman Novotný zvítězil v dálce a splnil limit na halové ME v Paříži, Milan Kocourek je mistrem na 1500m a na dvojnásob

Na halovém mistrovství ČR jsme získali 5 medailí, Roman Novotný dvojnásobným mistrem

Kocourek mistrem ČR na 10000 m, Kreisinger stříbrný – oba překonali klubový rekord a kvalifikovali se na EP

V sobotu 14. května se v Bílině běželo Mistrovství ČR v běhu na 10000m na dráze . Letos se po polském a německém vzoru mistrovství poprvé uskutečnilo samostatně, odděleně od domácího šampionátu na dráze. Ten se koná pravidelně na přelomu června a července