Skvělé výkony na Akademickém mistrovství ČR v tenisu. Přilákalo i medailisty Světových univerzitních her

Akademickými mistry se stali ve dvouhře Patrik Homola z domácí Vysoké školy báňské-Technické univerzity v Ostravě, ve čtyřhře Jan Jermář z Ostravské univerzity s Adamem Jurajdou z Univerzity Palackého v Olomouci. Tereza Vajsejtlová z Univerzity Karlovy dominovala ženské dvouhře a v ženské čtyřhře potom zvítězil pár Aneta Pobořilová (Slezská univerzita Opava) a Karolína Kubáňová (Ostravská univerzita). Článek Skvělé výkony na Akademickém mistrovství ČR v tenisu. Přilákalo i medailisty Světových univerzitních her se nejdříve objevil na ČAUS.

Plavci (Obzory Kutnohorska)

O víkendu se v Praze-Podolí konalo Letní mistrovství České republiky staršího žactva v plavání. Z čáslavského Plaveckého klubu Pandora se šampionátu zúčastnil třináctiletý Martin Kárný. V obou svých prsařských disciplínách předvedl skvělé výkony a zapl

Stříbro beachvolejbalistek z Univerzity Karlovy na Evropských univerzitních hrách

Další cenný kov na Evropských univerzitních hrách vybojovaly Andrea Lorenzová s Kylie Neuschaeferovou, studentky Univerzity Karlovy, které v maďarském Debrecínu získaly stříbro. Tomáš Semerád s Kryštofem Olivou z ČVUT skončili těsně před branami finále pá

X. ročník turnaje ve stolním tenisu

Klub stolního tenisu Kunštát zve hráče okresních soutěží Blanenska na turnaj ve stolním tenise

Golfistky dorazily na Akademické mistrovství světa do Kuortane. Mají za sebou cvičné kolo

Česká golfová reprezentace má za sebou cvičné kolo na FISU Akademickém mistrovství světa 2024 ve finském Kuortane. Česká asociace univerzitního sportu vyslala na šampionát tříčlenný tým žen ve složení - Gabriela Roberta Vítů, Agáta Váhalová a Karolína Sta

MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ 2022

Od 27. do 29.5.2022 se v brněnském centru Viktoria uskutečnilo odložené mistrovství ČR juniorů. Náš klub vyrazilo reprezentovat 5 dětí. Nejpočetnější zastoupení jsme měli v kategorii B11 - Nolan Gaultier, Přemysl Prokop a Matěj Šádek (na poslední chvíli j