Souboje v písku pozlatili Galia, Tůma a dakarista Macháček

Šestý díl OffROAD Maratonu se jel uplynulou sobotu v Drnovicích. Na tříkilometrové trati s rychlými úseky i technickými pasážemi probíhaly souboje o každý metr. Absolutně první místa vybojovali motorkář Daniel Galia z RD racing, čtyřkolkář Zdeněk Tůma z THF racing teamu a mezi auty 5násobný dakarský vítěz Josef Macháček. Ten na českých offroadech dojel až do cíle vůbec poprvé! Následovaly ho další speciály do litru, které ovládly nejvyšší příčky. V první pětce jim dokázal konkurovat jen čtvrtý Defender Offroad centra Jase, vítěz kategorie Amatér. Na trať vyrazil i dakarský závodník Jaroslav Valtr, který ve žlutém jeepu opět zaučoval své syny Jaroslava a Michala.

OffROAD Maraton zná vítěze sezony!

Absolutní trofeje vybojovali Galia, Tůma a KB System offroad team 9. listopadu 2015 Ředhošť (okr. Litoměřice) – Závěrečný díl seriálu OffROAD Maraton se jel uplynulou sobotu v Ředhošti. Motorkáři a čtyřkolkáři naposledy změřili síly ve 2hodinovce, automob

Závodníci se těší na parádní souboje v písku

Šestý díl OffROAD Maratonu se jede tuto sobotu 17. září v pískovně v Drnovicích. Jde o jediné klání seriálu, kde si všichni závodníci pořádně užijí i písečné souboje. Motorkáři a čtyřkolkáři pojedou tři hodiny, automobilové posádky pět hodin. Na své si př

Z prachu vzešli vítězně Galia, Miřejovský a KB System team

Druhý závod seriálu OffROAD Maraton se jel uplynulou sobotu v Šiklově mlýnu. Téměř pětikilometrová trať ve westernovém městečku prošla za rok proměnou, ale stejně jako loni nabídla rychlé úseky, krásné skoky i náročnější technické pasáže. Po tunách bláta

Skvělý Macháček v první etapě stříbrný!

Po sobotním prologu začal v neděli Dakar se vším všudy. Josef Macháček si vedl skvěle, když ve své kategorii Lightweight Prototypes obsadil druhou pozici. Premiérový start v kategorii kamionů proměnil, Ignacio Casale v šestý nejrychlejší čas.

OffROAD Maraton Šiklův Mlýn

Druhý závod seriálu OffROAD Maraton se jel uplynulou sobotu v Šiklově Mlýnu. Téměř pětikilometrová trať nabídla rovné úseky, ale také náročné technické pasáže. Za ideálního počasí se střídajícím se sluncem a lehkým deštěm si ji užilo 84 motorkářů, 61 čtyř