Sparta jede do Olomouce zastavit šňůru proher: Musíme bodovat stůj co stůj, hlásí kapitán

Po skvělém úvodu přišlo vystřízlivění, sledge hokejisté Sparty v posledních čtyřech zápasech nebodovali a ze druhého místa klesli na čtvrtou, tj. poslední příčku, která zaručuje postup do play off. S pátou Olomoucí to tak bude v sobotu přímý souboj. Musíme bodovat stůj co stůj, hlásí kapitán a hrající trenér Pražanů Jiří Krupička. Na ledě Hanáků se hraje od 14:45 hodin.

Sparta gólem v závěru vykradla Olomouc a výrazně se přiblížila play off!

Gólem čtyři minuty před koncem třetí třetiny zvítězili sledge hokejisté pražské Sparty na ledě Olomouce a ve veledůležitém zápase si odvezli všechny tři body. Na výhře 3:2 se dvěma góly podílel Zdeněk Krupička. Pražané tak v pravý čas dokázali zastavit sé

... nový domov, nová smečka, vzhůru novým zážitkům ...

... nový domov, domov můj, mám ho ráda stůj, co stůj ... ... nová smečka, nové mravy, mě to všechno hrozně baví ... ... každý den se něco děje, panička se na mě směje ... ... jídla, mňamky, dobroty, k tomu nějaké trampoty ... ... hrát si, lítat do

Sparta jede na led mistrovského Zlína a Studénky. Každý bod má cenu zlata, hlásí kapitán

Sledge hokejisté pražské Sparty jedou v rámci 3. a 4. kola České para hokejové ligy na daleký výjezd. V sobotu od 15:30 hodin se představí na ledě mistrovského Zlína, v neděli od 9:30 hodin je pak čeká duel se Studénkou na stadionu v Havířově. Co čeká Pra

Sparta natáhla bodovou šňůru, ve Varech urvala tři body!

I ve čtvrtém utkání sezóny dokázali sledge hokejisté Sparty bodovat. V rámci 5. kola České para hokejové ligy dle kapitána Jiřího Krupičky sice Pražané na ledě Karlových Varů neodehráli dobrý duel, i přesto ale vybojovali tři body za vítězství 3:2. Pokud

Sparta nezastavila ofenzivní sílu Zlína, na Moravu putují všechny body

Sledge hokejisté pražské Sparty nedokázali v 5. kole E. P. C. Management České sledge hokejové ligy bodovat s mitrovským Zlínem. Ofenzivní síla LAPPu domácí obranou, které chyběl Jan Zapletal, dokázala hned v úvodní třetině udeřit třikrát. Ačkoli Pražané