Sparta začala ligu porážkou, nestačila na loňského finalistu z Pardubic

PARDUBICE – Sledge hokejisté Sparty vstoupili do nového ročníku E. P. C. Management České sledge hokejové ligy porážkou. Pražané se představili na ledě loňského finalisty Pardubic, kde dvě třetiny platil nerozhodný stav, hráči Mustangů ale nakonec rozhodli o svém vítězství třemi góly v závěrečné periodě. Druhé utkání hrají hráči Sparty v neděli v Olomouci od 11:30 hodin.

Dovolená letecky z Pardubic

Víte o tom, že nyní se můžete vydat na svoji vysněnou dovolenou také letecky z Pardubic? Ano. Místní letiště slouží částečně jako civilní a částečně jako vojenské. Najdeme jej na okraji Pardubic u čtvrti Popkovice. Ročně vyrazí na dovolenou z Pardubic cca

Pražané jsou o víkendu bez bodu, nezvládli ani odvetu v Pardubicích

Sledge hokejisté pražské Sparty prohráli i v odvetě na ledě Pardubic stejným poměrem 1:3 a o víkendu tak nebodovali. Mustangové uskočili do vedení 3:0, Zdeněk Krupička už jen dvě minuty před koncem mírnil porážku. Sparta se tak propadla na čtvrtou pozici,

Čtenářský maraton pro žáky ZŠ Praha 7 2023

DĚKUJEME HC Sparta hokej, Alza Praha, Výstaviště Praha, AC Sparta Čtěte více

Výjezdy na 1-2. semifinále do Pardubic

Přinášíme souhrnné informace k výjezdům na první dvě semifinále do Pardubic. Čtěte více v článku...

Domácí víkend za šest bodů naplnil představy. Sparta se drží v kontaktu s popředím tabulky

Tým HC Sparta Praha sledge hokej v úvodních dvou zápasech sezóny na domácím ledě neztratil ani bod. Nejprve v sobotu Pražané srazili do kolen karlovarské Žraloky 2:0, načež splnili povinnost proti poslednímu Litvínovu poměrem 10:0. Sparta se tak udržela v