Stříbro pro českou posádku v kategorii "mix"

Závodu mistrovství Evropy třídy Tornado se ve dnech 19.–23. 7. zúčastnilo 21 posádek z osmi zemí. Jezdilo se v Itálii na jezeru Como, zázemí poskytl klub v Derviu. Tato lokalita je známa teplým, slunečním počasím a odpoledním termickým větrem. Z českých jachtařů se na start postavily dvě posádky, CZE 62 – Zdeněk Pavliš/Michaela Pavlišová a CZE 57 – Miroslav Falta/Tomáš Vastl. Ve čtyřech závodních dnech bylo odjeto celkem 8 plánovaných rozjížděk s jedním škrtem. Přes mnohé trable se podařilo vybojovat stříbrnou medaili.

Zlato a stříbro z mistrovství světa ve windsurfingu

Absolutní nadvláda českých windsurfařek na mistrovství světa třídy Techno 293, které se konalo od 23. do 30. 10. v Torbole na Gardě, přinesla zlatou a stříbrnou medaili – v kategorii U-17 dívky brala Nela Sadílková (TJ Delfín Jablonec) zlato, Kristýna Cha

Ondřej Teplý na mistrovství Evropy těsně za první desítkou

Mistrovství Evropy třídy Finn skončilo v neděli 6. září v polské Gdyni třemi udělenými tituly. Závodili totiž dohromady všichni od juniorů do 23 let až po masters nad 40 let.Na absolutní titul mistra Evropy dosáhl Zsombor Berecz z Maďarska, tréninkový par

Tomáš Tomeček v Africe má stříbro!

Africa Eco Race 2013 je v cíli. Ve společné kategorii osobních a nákladních automobilů obsadila posádka Tomáše Tomečka s Vojtou Morávkem nádherné třetí místo! V kategorii nákladní automobilů obsadili celkově druhé místo.

Halové Mistrovství Moravy a Slezska 2018 - Alena Symerská má titul na 200m, stříbro na 60m, byli vidět i naši mladí

V sobotu 3.2. se konalo v Ostravské atletické hale Mistrovství Moravy a Slezska všech kategorií v atletice. Naše momentálně nejlepší atletka, Alena Symerská, získala titul v běhu žen na 200m a stříbro na 60m. Vedlo se i našim mládežníkům, kteří si překoná

Fantastické stříbro pro Tomečka s Lálou v africkém Dakaru!

Posádka Tomáše Tomečka s navigátorem L. Lálou uzavřela vynikajícím výsledkem letošní ročník afrického dakarského závodu. Jediným, koho Tomáš Tomeček nedokázal porazit, byl jeden ze dvou továrních Kamazů.V neděli je na programu slavnostní defilé u Růžového