Švarc na Evropském poháru v Istanbulu bojoval o bednu

Český triatlonový reprezentant Přemysl Švarc se představil na Evropském poháru v tureckém Istanbulu a vedl si na výbornou. Celý závod se držel v popředí a medailové umístění viselo ve vzduchu. Bohužel v posledních kilometrech běhu mu došly síly a nakonec skončil šestý. K medaili chybělo 28 vteřin.

Švarc se v Egyptě blýsknul třetím místem

Český triatlonista Přemysl Švarc se v závodě Afrického poháru v Hurghádě v Egyptě blýsknul třetím místem. Získal body do žebříčku a bude mít klid na další přípravu. Druhý český reprezentant Tomáš Řenč doběhl na 15. místě. Olympionik Jan Čelůstka bojoval v

Draci zvítězili v evropském Poháru CEB

Draci Brno zvítězili v Evropském basebalovém poháru a vybojovali tak pro Českou republiku místo v Poháru Mistrů. Již před začátkem turnaje hlásil současný mistr republiky, že chce bojovat o vítězství. Také složení týmů letošního poháru CEB je pasovalo do

Frintová a Kuříková doběhly v TOP 10 na SP v Cagliari

V italském Cagliari se na Světovém poháru v triatlonu dařilo oběma Češkám Vendule Frintové i Petře Kuříkové, které skončily v elitní desítce. Mužské trio ve složení Tomáš Svoboda, František Linduška a Jan Volár se umístilo v druhé polovině výsledkové list

Olympionici Švarc s Vodičkovou kralovali na Lipně a jsou mistry

Start tří olympioniků a nádherné počasí znamenaly obrovské lákadlo pro účast v mistrovství republiky ve sprint triatlonu, které bylo zároveň pátým dílem Českého poháru v olympijském triatlonu. Jeho vítězi se na Lipně stali Radka Vodičková a Přemysl Švarc.

Milan Kocourek zaběhl na Evropském poháru nejrychlejší desítku na dráze od roku 1998

Milan Kocourek se nemohl zúčastnit 1. kola Extraligy a to proto, že reprezentoval ČR na Evropském poháru v běhu na 10000m, který se konal v Baskické metropoli Bilbao . Milan se chtěl na 16. ročníku tohoto dráhového běžeckého poháru zároveň pokusit o splně