Tabulkové sumáře soutěží družstev - AK Kroměříž

V článku vám přinášíme tabulkové přehledné sumáře výsledků našich družstev za 1. pololetí tak, jak je zpracoval Ota Šedý. Díky Oto!

Aktuální rekapitulace výsledků soutěží družstev

Uvnitř článku naleznete dokumenty s aktuální rekapitulací výsledků soutěží družstev, jak ho zpracoval Ota Šedý.

Jak si vede naše mladší žactvo v soutěži družstev?

Soutěž družstev mladších žáků a žákyň má dvě ze tří kol za sebou – obě se konala v Uherském Hradišti (1. kolo 13. 5., 2. kolo 9. 6.) a naši nejmladší registrovaní sportovci si v nich nevedli vůbec špatně.

STATISTIKY - soutěže družstev mládeže

Uvnitř článku naleznete statistiky probíhajících soutěží družstev mládeže.

K lavírní soutěži GONZALO SORIANO v Alicante a mezinárodní pěvecké soutěži ARS ET GLORIA

Jan Schulmeister získal absolutní vítězství na mezinárodní klavírní soutěži GONZALO SORIANO v Alicante (Španělsko) v kategorii C. Zuzana Hradilová, posluchačka 4. ročníku z pěvecké třídy prof. Martiny Macko získala čestné uznání na mezinárodní pěvecké sou

2. kolo soutěže družstev starších žáků

Ve středu pokračovala soutěž družstev starších žáků a žákyň. Dát dohromady alespoň tři závodníky byl tentokrát neřešitelný úkol. Ti co dorazili na nádraží v Kroměříži, byli odměněni krásným počasím a kvalitní soutěží. Ve výsledcích se to opět hemžilo osob