Tenisové turnaje 2023 v Klánovicích

Dne 3.9.2022 náš oddíl uspořádal tenisový turnaj OPEN ve čtyřhře mužů pro hráče z našeho oddílu, ale i pro hosty. Turnaje se zúčastnilo 11 párů a klánovický oddíl reprezentovalo 6 mužů. Hrálo se systémem 3 skupin a nejlepších 8 párů pak vyřazovacím způsobem play-off. Vítězem 8. ročníku OPEN turnaje 2023 se stal opět jako vloni pár Jan Souček-Petr Cón .Gratulujeme!! Po celou dobu turnaje bylo krásné slunečné počasí. Turnaj trval až do odpoledne a byl fyzicky náročný, ale všichni si zahráli a ještě přitom měli dost času na dobrou zábavu a občerstvení. K velmi dobré úrovni turnaje přispěl i náš správce p.Mansfeld a jeho paní, která připravila výborný guláš a další občerstvení pro všechny sportovce. Pro všechny páry byly připraveny malé ceny a vítězný pár bude vyryt na velkém putovním poháru. Jménem výboru chci poděkovat všem zúčastněným členům oddílu za výbornou reprezentaci našeho klubu. Jako každý rok i letos nás potěšila chvála hostů na náš areál, skvělé kurty a příjemné prostředí našeho tenisového areálu. Velké poděkování za finanční a materiální podporu patří: Firmě Rehau a.s. Ve dnech 22+24.9.2023 uspořádal náš oddíl tradiční losovanou čtyřhru. Turnaje se zúčastnily 6 nalosované páry . Ve velmi vyrovnaných zápasech nakonec zvítězil pár Václav Souček-Jan Kutzendörfer. Gratulujeme vítězům , děkujeme správcům za pohoštění a jsme rádi , že turnaje se zúčastnili i noví členové oddílu. Dne 30.09 se uskutečnil na dvorcích Tenisu Klánovice již několikátý ročník oddílového turnaje dětí. V letošní sezóně se turnaj uskutečnil v kategorii mladší a starší žáci dohromady, tedy 10 až 14 let. V ostatních kategoriích se děti nepřihlásily vzhledem ke státnímu svátku. Zúčastnilo se celkem 7 dětí, které reprezentují oddíl v týmových soutěžích. Turnaj se hrál ve dvou skupinách každý s každým na jeden set. Následně postoupili 2 nejlepší ze skupiny do semifinále. Mezi nejlepší čtyři se tedy probojoval Vilém Kovář, Denisa Tomíšková, Jan Hladký, Prokop Stezka. Po velkém boji se nakonec ve finále utkali Vilém Kovář a Jan Hladký a celkovým vítězem letošního ročníku se stal Vilém Kovář. Na třetím místě se shodně umístila Denisa Tomíšková a Prokop Stezka. Dne 27.8.2023 měl proběhnout oddílový turnaj ve čtyřhře mužů, ale vzhledem k nepřízni počasí byl tento turnaj posunut až na 8.10.2023 od 12 hodin. I přes nižší účast členů byly odehrány kvalitní zápasy a vítězem se stal pár Zdeněk Bruna-Michal Kutzendörfer. Tento tenisový turnaj se pořádá už od roku 1937 a na historickém poháru jsou vyryta jména, která pro klánovický , ale i český tenis hodně znamenala.(např.Koželuh,Papoušek,Batovec aj.). Bohužel opět se turnaje nezúčastnili žádný hráči z dorostu. Pro všechny účastníky byly připraveny krásné ceny, spoustu pití a jídla. Děkujeme správci i za perfektně připravené kurty. Blahopřání vítězům a poděkování všem účastníkům. V sobotu 16.9.2023 měl proběhnout oddílový turnaj v singlech , ale pro neúčast členů se nic nehrálo. Michal Kutzendörfer, Ondřej TomiškaZa výbor Tenisu Klánovice z.s.

Zápis do tenisové přípravky 2023

V úterý 9.5.2023 v 16:00 na tenisových kurtech zahájíme letošní přípravku. Prosíme rodiče aby vyplnili přihláškový formulář, který si můžete stáhnout ZDE nebo případně vyplnit až na místě. Můžete si vzít rovnou své tenisové vybavení Cena je 900 Kč. Tréni

Wilson Tour premier all court 4 ks

Tenisové míče Wilson Tour Premier All Court jsou kvalitní tenisové míče s dlouhou trvanlivostí, které jsou vhodné na všechny druhy povrchů. Tenisové míče Wilson Tour Premier All Court byly vyvinuty podle stejných parametrů jako populární tenisové míče Wi

Odílový turnaj 2023

Vážení, dne 23. a 24.9 2023 se bude konat tradiční oddílový turnaj v tenise na kurtech TK Ruzyně. Rozvrh - 21.9. 18.00 losování, 23.9. hlavní soutěž a 24.9. finále. Systém - singl pavouk, 2 soutěže odděleně závodní hráči a amatéři ( hlavní soutěž a útěcha

Wilson tenisové omotávky Box Overgrip 60ks

Box různě barevných omotávek 0,55 mm s lepivým omakem. Velmi oblíbená univerzální omotávka za výhodnou cenu. Ideální balení pro trenéry a tenisové rodiny. Barvy černá, bílá, růžová, žlutá, fialová, oranžová, růžová a zelená.

Tenisové turnaje 2022 v Klánovicích

Ve dnech 26 a28.8.2022 uspořádal náš oddíl uspořádal tradiční losovanou čtyřhru. Turnaje se zúčastnily 4 nalosované páry . Ve velmi vyrovnaných zápasech nakonec zvítězil pár Michal Kutzendörfer a Jiří Dostál. Gratulujeme vítězům , děkujeme správcům za poh