Téo Calvet francouským šampionem rychlých trucků

Ikonickému okruhu v Le Mans vládly o víkendu tahače a bezpochyby nejčastěji se skloňovalo jméno Téo Calvet. Současně s evropským šampionátem se totiž bojovalo o body v mistrovství Francie 2020 – 2021 a dvacetiletý mladík dotáhl svou misi k vítěznému konci.

Calvet na závěr sezony vybojoval titul v Promoter’s Cupu

Závodním víkendem v Jaramě skončila nejen letošní sezona ME tahačů na okruzích, ale také jedna éra týmu Buggyra ZM Racing. Jeden z neúspěšnějších týmů historie šampionátu totiž svět evropských trucků opouští. Na rozloučenou Téo Calvet vybojoval titul v Pr

Calvet zářil, Lacka potrápil kopec smůly

I když si Adam Lacko i Téo Calvet prožili v italském Misanu perné chvilky, sbírka týmu Buggyra ZM Racing se po úvodním víkendu ME tahačů na okruzích rozrostla o další čtyři trofeje. A ty z okruhu pojmenovaném po motocyklové legendě Marco Simoncellimu byly

Téo Calvet se vrátil do francouzského šampionátu jako král

Velkým úspěchem pilotů Buggyra Academy France skončily v Nogaru víkendové závody francouzského šampionátu tahačů na okruzích. Do seriálu se na domácí trati akademie vrátil úřadující šampion Téo Calvet, který si odvezl dva poháry pro vítěze a k nim přidal

CALVET ZVEDAL FRANCOUZSKÉ PUBLIKUM ZE SEDADEL

Teó Calvet dokázal v sedmém podniku evropského šampionátu tahačů na domácí trati v Le Mans zvítězit. Na své konto si tak jedenadvacetiletý jezdec připsal premiérové vítězství před domácím publikem v šampionátu a dál kraluje Promoters cupu. Adam Lacko neza

FIA ETCR v Mostě: Vítězství rozebrali Hahn s Reinertem

Letošní páté kolo truckerského závodění přivedlo pole 19 trucků do severočeského Mostu, který patří návštěvností diváků mezi špičku v Evropě a závodění rychlých těžkotonážníků má v Mostě svou tradici. Lecos by o tom jistě povyprávěl i Frankie Vojtíšek, kt