TJ Vojkovice x Chýše "B" 9:0 (5:0)

Jednoznačná záležitost, v podání domácího týmu z poohří, vedla k vítězství 9:0. O vítězi utkání bylo jasno již po první půli, kdy Vojkovice vedly 5:0. A to další šance skončily nevyužity nebo na brankové konstrukci. Konečné skóre tak mohlo být dvouciferné. Góly: 3 x Marek Matoušek, 2 x Petr Kocifaj, 2 x Pepa Gonda, 2 x Václav Vyleta

Dorost Vojkovice/Kyselka

Od sezóny 2015/16 bude nově působit v dorostenecké soutěži tým Vojkovice/Kyselka.

Vojkovice se vyšvihly na bronzový stupínek

Pomalu, ale jistě začíná nováček krajské I. B třídy z Vojkovic vystrkovat růžky. Po ne zcela valném vstupu do podzimní části soutěže válcují Vojkovice jednoho soupeře za druhým. Naposledy se však na tři body překvapivě hodně nadřely, když v pozici favorit

Vojkovice nedaly Stružné žádnou šanci

Od úvodních minut rychlonozí útočníci Vojkovic řádně provětrávali struženskou obranu. V 11. minutě se tým z Poohří ujal vedení, když po souhře s Vorlem chytře lobem á la Poborský překonal struženského gólmana Petr Kocifaj. Hráči ze Stružné se hodně pomalu

Kyselka x TJ Vojkovice 0:1 ( 0:0 )

Souboj o krále Poohří mnoho fotbalové krásy nepřinesl a zápas se tak nesl v duchu mnoha nepřesností s minimem šancí na obou stranách. Když bylo jasné, že se Vojkovice střelecky neprosadí, tak to vzal na sebe domácí obránce, aby alespoň trochu potěšil poče

Nejdek "B" x TJ Vojkovice 3:1 ( 3:0 )

Nejdecký tým využil možnosti se opřít o několik posil z A týmu a na jejich hře to bylo znát. Nicméně Vojkovice nehrály druhé housle a dojely pouze na neproměňování šancí, kterých si v zápasu vytvořily bezpočet. Jak správně naložit s gólovou pobídkou nám n