Tomáš Ouředníček a David Křípal úspěšně dokončili 8. etapu

Tomáš Ouředníček a David Křípal dorazili do cíle 8. etapy, která byla tou nejdelší letošního ročníku, na 36. místě. V celkové klasifikaci se posádka posunula na 40. příčku, a to i přes čtyřhodinovou penalizaci, kterou jí pořadatelé udělili za dokončení 7. etapy až ráno.

Posádka Ouředníček - Křípal postupuje opět výše

Tomáš Ouředníček a David Křípal úspěšně zakončili 6. závodní den Rallye Dakar na 34. pozici. Tato etapa byla poslední před dnem odpočinku. Ke konci první poloviny závodu obsadili v celkovém hodnocení 41. příčku.

Ouředníček a Křípal v cíli nejtěžšího Dakaru

Tomáš Ouředníček a David Křípal úspěšně zakončili jubilejní 40. ročník Rallye Dakar, který je hodnocen jako jeden z nejtěžších v celé historii tohoto prestižního závodu. Tým South Racing Central Europe zajel v poslední etapě 19. nejrychlejší čas a dovezl

První dakarský den posádky Ouředníček - Křípal

Tomáš Ouředníček a David Křípal neodstartovali do 40. ročníku Rallye Dakar nejlépe. V úvodní rychlostní zkoušce ztratili čas kvůli potížím - 4krát zapadli a museli řešit technické problémy s Rangerem. V noci se navíc dozvěděli o dalších penalizacích za ne

Ouředníček vybojoval v Maroku zlato!

Velkým úspěchem skončil sedmidenní závod Morocco Desert Challenge pro posádku týmu South Racing CE ve složení Tomáš Ouředníček – David Křípal. Jediná česká posádka ve startovním poli závodníků z 22 zemí světa dokázala zvítězit v absolutním pořadí automobi