Tomáš Pekař potvrdil roli favorita a ovládl mostecký závod

Tomáš Pekař z týmu Carpek Service na mosteckém okruhu exceloval a zvítězil v obou víkendových závodech nového ročníku okruhového seriálu Octavia Cup, který se jel e dnech 28. a 29. dubna. Splnil tak úlohu favorita. Zatímco k prvnímu měření sil vyrážel z pole position, na startu druhého závodu si prvních šest jezdců s nejlepšími kvalifikačními časy vyměnili pozice. I tak se Tomáš brzy přes své soupeře přehnal a do cíle dovedl celé pole s pohodlným více než pětivteřinovým náskokem. Ujal se tak průběžného prvenství v poháru, který letos sestává ze sedmi závodních víkendů.

Tomáš Pekař ovládl Lausitzring!

Tomáš Pekař zopakoval na německém okruhu Euro Speedway výkon z úvodního podniku v Mostě, kdy dokázal vyhrát kvalifikaci i oba závody a připsat si tak na své konto plný počet 43 bodů. Nejblíže mu v Německu byli Jonas Karklys a Petr Fulín jr.

Tomáš Pekař si podmanil Octavia Cup 2018

Ve druhém ročníku třetí generace Octavia Cupu dokázalo bodovat celkem 27 jezdců. Závěrečný víkend na Nürburgringu rozhodl o tom, že trofej pro nejlepšího jezdce ročníku 2018 vybojoval jezdec týmu Carpek Service Tomáš Pekař. Ten ve 12ti závodních jízdách p

Gabor Tim dokázal zvítězit i v Mostě

Také nedělní závod obnoveného okruhového seriálu Octavia Cup na mosteckém autodromu, který se jel o tomto víkendu současně se šampionátem cestovních a GT vozů, formulí a prototypů zóny střední Evropy The Most FIA CARS CENTRAL Europe Challenge, nabídl napí

Tomáš Pekař zazářil v Poznani!

Dějištěm třetího podniku pohárového Octavia Cupu sezóny 2018 se v polovině června stal unikátní Tór Poznaň, ležící ve východní části stejnojmenného polského města. Ve čtvrtek v podvečer se v tamním paddocku sjelo celkem 14 jezdců, kteří v následujících dv

Jan Kreisinger poprvé mistrem rebubliky v půlmaratónu

Jan Kreisinger potvrdil roli největšího favorita a v sobotu získal v Pardubicích svůj premiérový titul mistra ČR v půlmaratónu. Ostatním našim běžcům se bohužel už tak nedařilo, takže loňský hattrick jsme nezopakovali. Nominaci na Pohár mistrů jsme si vša