Tomáš Portyk zvítězil v anketě o nejlepšího českého sdruženáře

Osmý ročník ankety O nejlepšího českého závodníka a trenéra v severské kombinaci poprvé ovládl letošní juniorský mistr světa Tomáš Portyk. Odchovanec LSK Lomnice nad Popelkou a v současnosti člen Dukly Liberec, který právě zítra oslaví své 20. narozeniny, zvítězil suverénně v absolutním pořadí před reprezentačním kolegou Miroslavem Dvořákem a bronzovým juniorem ze zimních olympijských her mládeže Ondřejem Pažoutem. Primát nejlepšího trenéra obhájil kouč českého juniorského výběru Marek Šablatura.

Tomáš Portyk obhájil titul na letním mistrovství České republiky

Tomáš Portyk se po roce stal v Liberci opět mistrem České republiky v letní severské kombinaci. Na skokanském můstku HS134 s umělou hmotou předvedl nejdelší skok a na běžeckou trať 10 kilometrů tak vyrazil s náskokem téměř 40 vteřin před druhým Ondřejem P

Čeští sdruženáři s novým trenérem míří na první významnou akci

Nejlepší české sdruženáře čeká první významná mezinárodní prověrka v nadcházející sezoně. Pod vedením nového trenéra Ladislava Rygla ml. dnes odcestovali reprezentanti k pěti závodům letní Grand Prix v severské kombinaci, které absolvují v průběhu srpna.

Portyk mistrem České republiky v letní severské kombinaci

Tomáš Portyk se stal v Liberci mistrem České republiky v letní severské kombinaci. Ve skoku sice obsadil za svým reprezentačním kolegou Miroslavem Dvořákem druhé místo, ale po výborném výkonu v běžecké části ztrátu smazal a získal svůj první domácí primát

Tomáš Enge s Jantar Teamem zvítězil na Setkání mistrů

Premiérová účast Jantar Teamu na Global Assistance Setkání mistrů 2021 na autodromu v Sosnové u České Lípy dopadla nad očekávání skvěle. Tomáš Enge na Škodě Fabia Rally2 EVO zvítězil mezi vozy Rally2 (R5) a v absolutním hodnocení byl klasifikován na 2. mí

Sdruženáři se utkají v Liberci o letní titul

Zimní sezona už je nablízku, ale liberecké areály na Ještědu a ve Vesci zažijí v neděli 16. října teprve vrchol „letní“ sezony. Za účasti kompletní špičky se zde uskuteční mistrovství České republiky hned ve dvou lyžařských disciplínách – v individuálním