Třetí závod WSK Master Serie v Sarnu u Napoli

Třetí závodní víkend Master Serie WSK absolvovali jezdci na trati blízko Neapole v Sarnu, Max Karhan na něm nemohl chybět.

Kdepak na sushi.

O víkendu 11. a 12. května se v Jokohamě v Japonsku koná třetí závod Světové triatlonové série a na start se postaví i duo českých reprezentantů Vendula Frintová a Přemysl Švarc.

TRIPrague jako součást celosvětové série?

Lenka Kovářová je předsedkyní České triatlonové asociace a pochopitelně nechyběla na vrcholné akci domácí scény, kterou byl závod TRIEXPERT TRIPrague. V centru české metropole se unikátní závod konal již podruhé. Šéfka českého triatlonu nyní věří, že tent

MM ČR Supermoto 2014 - Písek

V neděli 25.5. se na autodromu v Písku konal druhý závod série mezinárodního mistrovství České Republiky v supermotu. Závod se jel v šestí třídách - S3 MX Cup, Veteran Cup 40, Veteran Cup 35, S4 Quad což byli čtyrkolky, S2 a nejvyšší třída S1. Závod obje

CREVENTIC SERIES powered by Hankook pokračuje v Itálii

Itálie bude další zastávkou pro dva podniky CREVENTIC série powered by Hankook. Slavný Autodromo Enzo e Dino Ferrari v Imole bude hostit pátý díl 24 h SERIES, powered by Hankook. Závod 12H IMOLA zde proběhne od 30 června do 1. července 2017. O týden pozdě

Stříbro z iQFoil Games

V neděli 25. září skončil na Gardě čtvrtý závod série iQFoil Games v seniorské kategorii. Na startu bylo sedm českých reprezentantů. Závod provázelo ideální windsurfařské počasí – vítr okolo 10 m/s a teplo.