Tým Zpč. ÚS získal zlato

Ve dnech 23. - 25. 8. 2019 se ve Vodňanech konala mezinárodní soutěž Zlaté udice/Zlatý blyskač. Zázemí pro tuto soutěž poskytla Střední rybářská škola. Naše Západočeské družstvo získalo celkové 1. místo a jednotlivci řadu medailí v jednotlivých disciplínách a stalo se tak absolutně nejúspěšnějším účastníkem Česko - Slovenské soutěže dětí.

• Web: O nás
  • Aktualizace: 14.9.2024

Zlato a stříbro z mistrovství světa Raceboardů

Mistrovství světa windsurfingové třídy Raceboard skončilo včera na Balatonu. V různých větrných podmínkách se odjelo 12 rozjížděk. A Češi byli velmi úspěšní. Na celkovém druhém místě skončil Petr Kučera (Rapid Brno) a získal tak stříbrnou medaili a dvě zl

Historicky první zlatá medaile z Austria Open Poomsae G-1

Ondřej Havlíček získal zlatou v individuální kategorii a stříbrnou v páru s Petrou Novotnou. Týmu ve složení Kateřina Svítilová, Ludmila Rosenbaumová a Judita Hájková se podařilo vybojovat další stříbrnou medaili. Lenka Šimečková obhájila zlato v para kat

Bláto mu nevadilo, Kubi zvýšil šanci na mistrovský titul!

Šestý díl OffROAD Maratonu se jel uplynulou sobotu v drnovické pískovně na náročné trati s desítkami metry převýšení,nebezpečnými lavicemi i kluzkým sjezdem u depa. V tříhodinovém závodu se dařilo motorkáři Luboši Vojkůvkovi a čtyřkolkáři Martinu Miřejovs

BRT: Dvojí zlato ze Slovakiaringu

Po dvou nedělních sprintech stanuli oba piloti Bohemia Racing Teamu pokaždé na podiu. Anton Kiaba prožil svůj velký víkend, když bral dvakrát zlato. Michal Matějovský zaznamenal jedno třetí a jedno druhé místo. Vražedné vedro, ale také bohatá návštěva div

Ondřej Teplý předvedl na ME třídy Finn skvělý závěr

Ondřej Teplý skončil stejně jako loni dvanáctý na evropském šampionátu olympijské třídy Finn. K pěknému výsledku mu pomohl především vydařený poslední den závodu. Zlato v portugalské Vilamouře (12.–16. 4.) obhájil Maďar Zsombor Berecz, stříbro získal oly