U11 – 26/4/2024 – Spartak Kbely : SK Střešovice

V sobotu jsme zavítali na UMT do Střešovic s vidinou kvalitního zápasu, Střešovice v posledních zápasech uhrály zajímavé výsledky. Po dohodě trenérů se hrálo na jednom hřišti 7+1. Konečně krásné počasí, dva borci na střídání slibovalo pěknou podívanou. Spartak na soupeře vyloženě vlítl a díky rychlému pressingu jsme si vybudovali náskok 3 golů. Soupeře jsme do ničeho moc nepouštěli, hráli jsme široké hřiště a jen díky naší tradiční horší produktivitě byl stav po první třetině jen 4:1. Ve druhé třetině jsme povolili Střešovicím návrat do utkání v podobě snížení na 3:5, nedrželi jsme míc, kazili kombinace ve středu pole, a také soupeř přitvrdil v soubojích. Ale to by víceméně vše, po zlepšení vyjmenovaných aspektů jsme od poloviny utkání přidávali branky jen my a po dobrém výkonu zvítězili 13:3 Článek U11 – 26/4/2024 – Spartak Kbely : SK Střešovice se nejdříve objevil na Spartak Kbely.

U10, 27.4. SK Střešovice Spartak Kbely 12-24

Dnes jsme si ráno zajeli do Střešovic za velmi oblíbeným soupeřem. I přes ztrátu 4 hráčů ze základu jsme se prezentovali dobrou kombinační hrou ale hlavně zodpovědně směrem dozadu. V brance Seba nahradil Adam a klobouk dolů Adame! Bezvadný výkon! Na druhé

U10, 21.4.2024, FK Dukla Jižní Město-Spartak Kbely 12:32

V nedělním termínu jsme odjížděli na Chodov po 2 prohrach v řadě ale s odhodláním tuto sérii přerušit. Stalo se a jsme rádi. Zápas byl bojovný, celou dobu jsme měli utkání pod kontrolou ale nebyla to bůhví jaká kanonáda. Škoda, až poslední čtvrtinu jsme p

FC Praha dívky Spartak Kbely “B” 0:14

Jednoznačné utkání, kdy jsme již v poločase vedli 9:0, do druhé půle jsme ale vstoupili vlažně, přizpůsobili se soupeři a přidali tak již jen 5 gólů. Pochvalu za aktivitu zaslouží Oli, byl za ni odměněn 6 góly. Jerom a Vítek si připsali po dvou a zbylé 4

U11, Spartak Kbely Dukla JM

U11 v nedeli odehrala další zapas proti souperi, který bude hrat pristi rok divizi MŽ Dukla JM. Opět na velkém hřišti ve formátu 7+1 a 5+1 na malém a opět vítězně. Ve hře se již častěji obejvují principy, které po hráčích na větším hřišti chceme a pouze

Spartak Kbely Dukla Jižní Město

V sobotu jsme odehráli vyrovnané utkání s Duklou Jižní město 27:20. Počáteční formace na prvním hřišti sebevědomě přehrávala soupeře, ale na druhém jsme hodně trpěli špatnou rozehrou a zbytečnými góly z těchto situací. Poté, co jsme týmy na obou hřištích